Jump to content


Photo

Brak połączenia USB z komputerem


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   2suzuki7

2suzuki7

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 2h 20m

Posted 18 October 2012 - 09:36

Witam

Jestem nowy na forum, więc witam wszystkich.

Chciałbym przedstawić swój problem z telefonem Sony Xperia U połączenia z komputerem. Od początku posiadania Sony Xperia U miałem ten problem, kilka razy musiałem go odłączać i podłączać żeby mi widział go program PC Companion lecz to mi nie wystarczało gdyż moja dziewczyna ma Sony Tipo i u niej po podłączeniu bez programu widać nowy dysk i nie ma problemów , też tak chciałem.
Zacząłem wyszukiwać tematy i robić jak piszą i w tym momencie skończyło się na tym że nie widzi go komputer w ogóle jest tylko dźwięk podłączania i prawie równocześnie dźwięk tak jak by błędu nie wiem dlaczego ale telefon się ładuje. Robiłem może prawie wszystko czyli na komputerze w menadżerze sterowniki sam wybierałem w jednym z postów tez było coś o usuwaniu z komputera jakichś plików to zrobiłem, instalowałem program Pc Companion wiele razy, włączałem i wyłączałem telefon, nie mogłem tylko zmienić bo nie ma wyboru trybu połączenia USB tylko MTP. zainstalowałem na nowo MTP bibliotekę Windowsa 7 i już nie mam pomysłów co zrobić z niczym mi się nie łączy tylko się ładuje , może ktoś miał podobnie albo wie co robić a i na innym komputerze też to samo nie widzi telefonu.

not found: Witaj na forum :) Poprawiłem pisownię.

Edited by not found, 18 October 2012 - 18:33.

  • 0

#2 OFFLINE   2suzuki7

2suzuki7

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 2h 20m

Posted 19 October 2012 - 09:05

chciałbym zaktualizować sobie do Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich jak będzie tak możliwość już a z tego co na razie widziałem to można to zrobić przez PC Companion, chyba że się mylę i tylko się oczytałem bo tak to praktycznie może jakąś muzyczkę odrobinkę by zrzucił i tyle a do tego właśnie twój podany sposób by wystarczył.


  • 0


0 user(s) are reading this topic