Jump to content


Photo

MH100 - nie odtwarza muzyki


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   SOAD

SOAD

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 20 posts
    • Time Online: 1d 7h 37m

Posted 17 October 2012 - 18:12

Witam
Mam problem z zestawem słuchawkowym MH100, mimo że mam włączony odtwarzacz to nie słychać muzyki na słuchawkach. Po zresetowaniu zestawu przez chwilę działało dobrze ale przy kolejnej próbie już nie działało, resetowanie nie pomaga. Dodam że radio gra normalnie, więc to nie wina słuchawek. Soft R7BA084
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 17 October 2012 - 19:48

Na pewno mówisz o MH100? MH100 nie ma radia, a słuchanie radia poprzez bluetooth jest niemożliwe... Może masz MW600?
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   SOAD

SOAD

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 20 posts
    • Time Online: 1d 7h 37m

Posted 18 October 2012 - 18:34

Jurij, tak jak pisał bartq92 http://sony.yt/topic...ericsson-mh100/

Niestety nie ma możliwości korzystania z radia, jest to możliwe tylko z SE Aino.


Na pewno jest to MH100
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 19 October 2012 - 05:40

Nie miałem nigdy MH100 więc nie wiem co może być przyczyną takiego stanu rzeczy. Na Twoim miejscu:

1. Przeczytałbym instrukcję:

Please Login or Register to see this Hidden Content

od strony 71-74.

2. Zresetowałbym zestaw słuchawkowy po czym ponownie sparował go z telefonem. Jeśli to by nie pomogło:

3. Ponownie zresetowałbym zestaw słuchawkowy, przeflashował telefon i sparował go z telefonem.

Jeśli telefon i zestaw są sprawne, musi działać. W przeciwnym razie reklamuj :unsure:
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic