Jump to content


Photo

[Rozwiązany] A2Uploader nie widzi telefonu


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   sequantz

sequantz

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 13 posts
    • Time Online: 1d 18h 20m

Posted 12 October 2012 - 16:19

Witam, mam problem z a2uploaderem. Po pomyślnej zmianie certyfikatu na brązowy sprawdziłem jeszcze telefon klikając Identify - wszystko działało. Następnie usunąłem USB-over-network-server i wyłączyłem komputer. Następnego dnia chciałem wyciągnąć plik phone_app.cxc, jednak a2uploader zachowuje się tak jakby nie widział mojego telefonu. Klikam przycisk, wciskam i trzymam C, podłączam i... nic. Ktoś wie co mogło się stać? Sterowniki usb gordona już przeinstalowywałem.

Edit: w tytule wkradł się błąd, powinno być a2uploader ale nie mogę zmienić tytułu tematu.

Jurij: Tytuł poprawiony.

Edited by Jurij, 12 October 2012 - 16:27.

  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 12 October 2012 - 16:27

A USB Redirector też odinstalowałeś tak jak prosiłem? :rolleyes:
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   sequantz

sequantz

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 13 posts
    • Time Online: 1d 18h 20m

Posted 12 October 2012 - 17:19

Tak, chyba że został po nim jakiś syf :) spróbuję, może uda się to wyczyścić

Chyba wiem w czym problem. Przy próbie ponownej instalacji usb over wyskakuje okienko:
"Uninstallation process is not completed. You have to restart Windows before installing the program."
Niestety restart nie pomaga, windows 8 jest trochę niestabilny ;/
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 12 October 2012 - 18:31

Nie wspominałeś dotychczas jaki masz system operacyjny... USB over network testowany był na wszystkich systemach przed wydaniem 8-ki i działał bez zastrzeżeń. Musisz w takim razie jakoś sobie poradzić i usunąć całkowicie ten program, ja nie używam windowsa 8 więc za bardzo Ci nie pomogę :(
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   sequantz

sequantz

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 13 posts
    • Time Online: 1d 18h 20m

Posted 12 October 2012 - 19:17

Udało się rozwiązać problem instalując najnowszą wersję

Please Login or Register to see this Hidden Content

, a następnie odinstalowując ją. WAŻNE:Gdy deinstalator zapyta czy wykonać restart systemu klikamy YES.
  • 0

#6 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 12 October 2012 - 19:19

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0


0 user(s) are reading this topic