Jump to content


Photo

[Rozwiązany] W jakiej sieci drugi numer ?


  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 11 October 2012 - 19:11

Miałem wszystkie sieci w różnych latach.Cobyście doradzili ?
Rok ważne konto,żeby było.

Edited by timmi, 11 October 2012 - 19:12.

  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 11 October 2012 - 19:45

Według mnie możesz przetestować dziewicę lub od siebie mogę polecić Orange (jest rok ważności konta po wysłaniu bezpłatnego sms ) :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 11 October 2012 - 20:47

rok ważności konta jest też w heyah - po każdej rozmowie, choćby trwała i sekundę. wszystko zależy do kogo będziesz pisać smsy lub dzwonić. hayah - niestety - ma całkiem spore stawki, ale czasem zrobią naprawde udaną promocje (vide 1000 sms do wszystkich sieci za 3.90 zł)
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#4 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 11 October 2012 - 21:19

A ja tam polecam Plus :) Rok ważne konto i przez miesiąc piszę teraz smsy do wszystkich bez ograniczeń za 5zł bez dodatkowych opłat. Nie pamiętam już kiedy ostatnio zasilałem konto :)
  • 1

#5 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 17 October 2012 - 12:11

od siebie polecam heyah. fakt platne sprawdzanie konta ale to grosiki są u siebie mam ze jak wykorzystam 50 groszy z konta dostaje wiadomosc ze stanem konta wiec tragedii nie ma aaa... prz stanie konta poniezej 2zł juz nawija o niskim stanie konta... tak to przyzwoicie tanio do neta darmowe rozmowy z jedna jub ze wszystkimi w sieci (zalezne od doladowan - 5 i 20 do jednej a 30 do all ) za ile doladujesz na tyle dni masz darmowe
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#6 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 18 November 2012 - 15:30

Kupiłem orange z drazetkami nawet :)myślę ,że można zamknąć.
  • 0

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 18 November 2012 - 15:46

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic