Jump to content


Photo

Polskojęzyczne recenzje Sony Xperia T


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 10 October 2012 - 16:27

Nie wiem czy już widzieliście, ale całkiem niedawno pojawiła się recenzja Xperia T na komórkomani. Jeszcze jej nie czytałem, ale chciałem się z wami podzielić tą informacją.

Podsumowanie:
Xperia T to jeden z najlepszych Androidów na rynku (jak na telefon agenta 007 przystało;). Widać, że japoński gigant wyciągnął wnioski z poprzednich modeli i wysłuchał próśb wielu użytkowników (m.in. dodanie slotu kart pamięci). Co więcej, Sony zaoferowało kilka ciekawych dodatków, których nie ma konkurencja. Dotyczy to m.in. własnych aplikacji multimedialnych, aparatu z opcją błyskawicznego robienia zdjęć czy technologii Screen Display, która wkrótce będzie dostępna w telefonie. Kluczową zmianą jednak było oparcie urządzenia na ? chciałoby się rzecz wreszcie ? wydajnym układzie Qualcomm Snapdragon S4, co wreszcie pozwoliło topowej Xperii nawiązać walkę z flagowcami konkurencji.

Sony Xperia T może na pierwszy rzut oka prezentuje się tak dobrze jak One X czy Galaxy S III, ale z pewnością nie ustępuje im. Mimo że sam osobiście bardziej stawiam na Galaktykę Samsunga, nowa Xperia może być świetną alternatywą dla dostępnych na naszym rynku czterordzeniowców. Osobiście, smartfon spodobał mi się ze względu na postawę Sony, które (jako jeden z niewielu producentów) nie kopiuje konkurencji, a stawia na swoje własne technologie i rozwiązania. Dużą zaletą modelu może być również stosunkowo niska cena ? 2099 zł, która powinna wkrótce jeszcze spaść.
Zalety:
  • dobra jakość wykonania
  • niezły ekran Reality Display
  • ciekawy rozbudowany interfejs
  • sporo przydatnych aplikacji
  • dobra optymalizacja i wydajny układ Snapdragon S4
  • aparat 13 Mpix i fizyczny spust migawki aparatu
  • świetne przygotowane aplikacje multimedialne (Walkman, Album, Wideo)
  • rozbudowane opcje łączności (w tym nowe Screen Mirroring)
Wady:
  • jakość wykonania zaślepki slotów kart SIM i microSD powinna być lepiej dopasowana
  • wersja czarna jest lepiej wykonana niż czarno-srebrna
  • kąty widoczności wyświetlacza nie są tak dobre jak w rozwiązaniach konkurencji
  • długie korzystanie z przeglądarki i nawigacji odczuwalnie rozgrzewa telefon
  • przedni panel łatwo się brudzi

Please Login or Register to see this Hidden Content




Mikołaj: Dzięki za info, jak możesz zauważyć trochę zmieniłem w temacie ;)

EDIT: Nie ma problemu ;)

Edited by jack79, 10 October 2012 - 18:58.

  • 3

#2 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 29 October 2012 - 14:14

wady:

problematyczna praca autofocusa

zalety:

dobry tryb makro


Jednocześnie focus jest dobry i zły? :D
WALKMAN?

Posted Image

#3 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 20 November 2012 - 19:35

Choć w tym przypadku opnie "recenzentów" należy traktować trochę z przymrużeniem oka...


Otóż to tak samo jak plus i resztę, dalibyście mi ten telefon to bym zrecenzował lepiej niż oni "pobieżnie" , zresztą sam zauważyłem po recenzji Live mojej a plusa na przykład.
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#4 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 20 November 2012 - 19:42

zresztą sam zauważyłem po recenzji Live mojej a plusa na przykład.


Jest tylko małe ale. Recenzje Plusa mają zachęcić klienta do zakupu tego telefonu, przedstawiając telefon pozytywnie. Nie znajdziemy w nich np wad, które mogą odstraszyć nowego nabywcę ;)
  • 0


0 user(s) are reading this topic