Jump to content


Photo

Słuchawki dla Sony Ericsson Yari


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   ZYG-a

ZYG-a

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 2h 50m

Posted 09 October 2012 - 19:43

Jestem zielony w temacie akcesoriów do telefonów, więc chciałbym się poradzić ludzi w tej materii obeznanych, a sprawa wygląda tak:

Kupiłem sobie telefon jak w temacie (SE Yari) i mam dylemat jakie słuchawki do niego byłyby najlepsze. Słuchawki te służyć mają głównie (jedynie?) do słuchania muzyki za pomocą komórki, więc interesuje mnie by jakość dźwięku i głośność były zadowalające (dobre i głośne). Nie mam w ogóle pojęcia jak ugryźć temat, więc liczę na pomoc ze strony społeczeństwa tego forum.

PS Myślałem też nad taką opcją by zakupić przejściówkę z fast port(?) na jacka i podpinać w ten sposób pod telefon słuchawki Sennheiser HD 202, co o tym myślicie?

PS1 Co do ceny to im taniej tym lepiej, ale też nie jest tak, że mam na słuchawki 20zł. Myślę, że przedział 0-80 jest do przyjęcia byleby stosunek cena/jakość był zachowany. :)

PS2 Z jakiegoś względu preferuje słuchawki z kablem (przyzwyczajenie czy coś) ;)

Edited by ZYG-a, 09 October 2012 - 20:28.

  • 0

#2 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 09 October 2012 - 20:15

Polecam mh100. Dostajesz dobre hpm-78 i do tego zero plataniny kabli. Jesli mógłbyś przeznaczyć wiecej kasy kup mw600, bardziej funkcjonalne. Do tego dzieki temu, ze sa to słuchawki bluetooth, mozesz z nich korzystać z kazdym telefonem.
  • 0

DENON DJ


#3 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 16 November 2012 - 16:17

Jak po kablu to najlepsze wg mnie to hpm-70 sam ich uzywam dźwięk jest "zarąbisty".
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 16 November 2012 - 17:29

E tam HPM-70 nie dostanie oryginałów raczej a podróbki to sobie można... Ja polecę 3 zestawy:

1. MH610 - najnowsze, niedrogie i świetnie grają,

2. HPM-77 - troche starsze ale też świetne i niedrogie,

3. MH907 - osobiście mi nie pasowały za bardzo, ale ludzie posiadający telefony z clear bassem i innymi wodotryskami na db3350 je sobie cenią.

Według mnie powinieneś wybrać albo pierwsze, albo drugie :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 16 November 2012 - 18:23

Może tak. Kwestia jakości - Bardziej wolisz soprany czy zagłębiać sie w basiku ?? :) Do tego i tego kultowe HPM 70. Nie kupuj z Alledrogo gdyż pełno podróbek a trafić oryginał to jak igła w stogu siana. W komisie dostaniesz na spokojnie ori :) A tak to te ostatnie co Jurij Tobie zaproponował podejrzewam, ze spełnia Twe gusta oraz te HPM 77 (bassowo gorzej od 70 ale sopran świetny:)

Cenowo orientuję w HPM 70 - w komisach między 25 a 35 zł.

Edited by slivka91, 16 November 2012 - 18:25.

  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image


0 user(s) are reading this topic