Jump to content


Photo

Xperia U zdobyła 1 miejsce na Mobile Choice Awards 2012


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   zefff

zefff

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 25 posts
    • Time Online: 17h 14m

Posted 07 October 2012 - 10:23

4 października bieżącego roku odbyła się gala Mobile Choice Awards 2012 w czasie której wybrano najlepsze smartfony w dziewięciu różnych kategoriach. Eksperci oddawali głosy na urządzenia które miały premierę w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Telefonem roku w kategorii najlepszy stosunek cena/jakość:
1 miejsce zdobyła Xperia U

W kategorii najlepszy wygląd:
Xperia U zdobyła tytuł wicemistrza ustepując tylko Nokii Lumii 800 która zdobyła 1 miejsce.

W kategorii najlepszy producent:
Sony uplasowało się na drugim miejscu tuż za Samsungiem.


Muszę przyznać że zgadzam się z ekspertami w tych 3 kategoriach i faktycznie biorąc pod uwagę wnetrze telefonu, wyświetlacz i cene to Xperia U rządzi :). W kategorii wyglądu, nokia lumia 800 to jeden z najładniejszych smartfonów dostępnych na rynku i zasłużenie zdobył tą nagrodę. W 3 kategorii Sony na 2 miejscu i moim zdaniem w pełni odzwierciedla to potencjał tego producenta. Nokia idzie ostro w dół, chociaż windows phone 8 i nowe modele mam nadzieję troche zmienią ten trend, htc troche się pogubiło i traci rynek, blackberry chyba już nawet nie uratuje nowa odsłona systemu a lg wciąż mało popularny. Samsung w najbliższym czasie wydaje się być poza zasięgiem ale w dłużej perspektywie Sony może stać się liderem. A co wy o tym wszystkim myślicie?
  • 1

#2 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 07 October 2012 - 11:30

Dla mnie ta Xperia nie jest wcale zła, gdyby nie ta bardzo mała pamięć która akurat dla mnie byłaby niewystarczalna
  • 0


0 user(s) are reading this topic