Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Odzyskanie danych z dysku


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 06 October 2012 - 21:33

Witajcie
Znacie może jakiś porządny program do odzyskiwania danych z dysku ? Bo dzisiaj odwaliłem numer bo zachciało się aktualizować falshtoola i nie wiedziałem że wszystko zostanie usunięte i niestety wszystkie pliki .ftf oraz te z SEUS-a poszły się... (i tu pada niecenzuralne słowo którego nie mogę użyć). Dodam jeszcze że nie pomogło przywracanie systemu, bo po prostu system nie uwzględnia już tych plików. Oczywiście wiem że to wszystko mogę pobrać z forum ale brandowanego Gingerbreada z T-mobile już nie i nie kryję że jednak trochę mi na nim zależy, a jeśli się już nic nie da zrobić no to najwyżej dostanę nauczkę na przyszłość
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 06 October 2012 - 23:02

Jeśli chodzi Ci o dane z dysku komputera (FAT32 / NTFS) to polecam gorąco program Get Data Back Recovery - jest świetny, intuicyjny i ma doskonałą skuteczność. Jeśli chodzi o brandowanego Gingerbreada z T-Mobile, możesz skorzystać zawsze z naszego serwsu online i w razie potrzeby będziesz miał wgrane takie oprogramowanie :)
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 07 October 2012 - 11:19

Chyba z tego odzyskiwania nic nie wyszło, no trudno tak więc Gingerbread z T-mobile przepadł na zawsze :(. Jednak pocieszające jest to że zdobyłem ICS z brandingiem T-mobile (co na pewno wystarczy do oddania na gwarancję) no i zawsze za drobną opłatą można skorzystać z serwisu online z którego już kiedyś skorzystałem jeszcze za czasu centrumse przy zmianie certyfikatu na brown w C702. Dzięki za pomoc oczywiście punkty reputacji się należą ;) i w zasadzie temat można uznać za zamknięty. Jednak jaki jak głupi że nie zrobiłem kopi zapasowej tego pliku <_<
  • 0

#4 OFFLINE   soniaczW800i

soniaczW800i

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 834 posts
    • Time Online: 41d 21h 44m

Posted 07 October 2012 - 11:57

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Potrzebujesz akcesoriów lub części do swojego Sony Ericssona? Pisz na PW z pewnością się dogadamy! (więcej informacji można znaleźć w moich tematach w dziale giełda)


0 user(s) are reading this topic