Jump to content


Photo

[Rozwiązany] akustyka Elm


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   damian00716

damian00716

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 5 posts
    • Time Online: 11h 15m

Posted 06 October 2012 - 19:42

jaką akustykę polecacie wgrać do mojego Elm`a, tak aby grała głośno , ale wyraźnie, czysto , hmm ? :]
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 06 October 2012 - 21:04

Temat był już wielokrotnie omawiany, dlaczego nie poczytałeś tematów?

1. Możesz wgrać sobie akustykę od Zylo za pomocą fara (najlepiej nie całą a pliki odpowiedzialne za grę na słuchawkach / głośniku),
2. Możesz wypróbować każdą inną akustykę wbxml,
3. Możesz stworzyć własną akustykę wbxml, poradnik w dziale z poradnikami :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   damian00716

damian00716

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 5 posts
    • Time Online: 11h 15m

Posted 06 October 2012 - 21:07

czytałem czytałem , lecz w każdej na głośniku mi dźwięk trzeszczał ;]
ale okej , dzięki za radę .
  • 0

#4 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 06 October 2012 - 21:10

Niestety, Elm to jakiś specjalnie muzyczny nie jest także cudów nie oczekuj. Nawet "muzyczne" zylo nie powalało jakością dźwięku. Jak chcesz słuchać muzyki na głośniku to kup jakiś PORZĄDNY muzyczny telefon, albo przenośne głośniczki ;)

Edited by bartolinio3, 06 October 2012 - 21:11.

Posted Image

#5 OFFLINE   damian00716

damian00716

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 5 posts
    • Time Online: 11h 15m

Posted 06 October 2012 - 21:13

hm , a polecisz mi jakiś telefon , lub jakieś słuchawki dokanałowe , w przystępnej cenie ? :P
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 06 October 2012 - 21:18

W sprawie telefonu / słuchawek proszę założyć stosowne tematy w dziale co wybrać kupić (osobny dotyczący telefonu, osobny dotyczący słuchawek) wraz z opisaniem ceny + wymagań. Skoro ten temat jest wyczerpany - zamykam.

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic