Jump to content


Photo

Problem z aparatem


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#21 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 04 October 2012 - 15:24

Po co? Widzisz przecież, że wgranie softu (a co za tym idzie oryginalnego sterownika aparatu) nic nie dało i jest to w 100% usterka sprzętowa. Nie pozostaje nic innego jak rozebrac telefon i postępować zgodnie z troubleshooting guide od Sony Ericsson. Zapewne wymiana modułu aparatu lub sprawdzenie czy jest dobrze wsadzony to podstawa :)

bartq92: Zbędna dyskusja usunięta. jesioł proszę zapoznać się z regulaminem forum, następnym razem skończy się na ostrzeżeniu.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#22 OFFLINE   MERC902

MERC902

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 10 posts
    • Time Online: 5h 14m

Posted 05 October 2012 - 09:37

kurde, ale nie wiem czy na 100%, bo on czasem zadziała np. wczoraj za kazda proba właczenia działał przez ok 2 godz , dzis w szkole tez działał przez jakies 2 godz i teraz przez chyba godzine nie chce sie właczyc , nie wiem czy to usterka mechaniczna jakby tak było to nie dzaiałał by wgl . Nie ma innej opcji? moze złego softa zainstalowałem, sterownik wgrałem do aparatu z wersji 2,5 na wersje 2,1 i to samo.... HELP!
  • 0

#23 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 05 October 2012 - 14:55

Pomyśl logicznie, jeśli by to była wina oprogramowania to aparat nie włączył by się W OGÓLE a na dodatek nie miałbyś dźwięku w telefonie :) Na 100% to usterka mechaniczna, widocznie aparat albo nie kontaktuje albo jest uszkodzony. Rozbierz i sprawdź.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#24 OFFLINE   MERC902

MERC902

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 10 posts
    • Time Online: 5h 14m

Posted 05 October 2012 - 15:16

nie chce nic [ciach] w telefonie . nigdy nie rozbierałem telefonu i nie wiem jak sie to robi. moze jakies bledy sa czy cos. ale raczej aparat nie jest uszkodzony tylko nie łączy . ale nie wiem jak go rozebrac....;/

Jurij: Forum to nie podwórko, proszę wyrażać się kulturalnie.
  • 0

#25 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 05 October 2012 - 15:22

Tu masz instrukcję serwisową jak rozebrać C902: http://sony.yt/topic...kcja-serwisowa/ . Jak nie chcesz nic bardziej popsuć, to oddaj do serwisu :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic