Jump to content


Photo

Bardzo słaby zasięg


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   piwosz95

piwosz95

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 81 posts
    • Time Online: 3d 19h 34m

Posted 30 September 2012 - 16:01

Witam, mam problem z moim k800i, mieszkam w małym mieście i cały czas mam "brak zasięgu sieci", dobrze się składa że mam zapasową antenę+głośnik do k800i więc przetestowałem, bez skutku. Było jeszcze jedno wyjście-blaszka, jednak i ona była sprawna i dosięgała odpowiednio anteny, niedawno byłem w większym mieście, ku moim zdziwieniu na wyświetlaczu pojawiły się aż 3/4 kreski i napis "tylko alarmowe", nawet udało mi się z niego wycisnąć nazwę sieci, lecz w życiu nie jest tak pięknie, w moim mieście telefon nie ma kompletnie zasięgu. Jak nie blaszka to co? Z góry dziękuję.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 30 September 2012 - 16:14

Sprawdź czy coś się zmienia po przestawieniu trybu gsm => gsm/3g i odwrotnie. Ja bym obstawiał uszkodzoną końcówkę mocy, to częsta usterka w tym modelu. Za naprawę policzą 60-80 zł więc taniej wyjdzie kupić nowy telefon ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Developers

Developers

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 48 posts
    • Time Online: 8d 13h 26m

Posted 11 October 2012 - 07:43

Końcówka mocy można sprawdzić najlepiej po wysłania pliku jakiegoś prze Bluetooth czy się zgubi zasięg czy nie ;) Ja np mam taką metodę. Ale co kolega powyżej napisał też można tak zrobić. Na UMTS ma mieć zasięg na full. A na gsm brak.
  • 0
robię to co lubię, lubię robić to co kocham :P


0 user(s) are reading this topic