Jump to content


Photo

Smartfon od se pod muze i gry.


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 OFFLINE   dragson

dragson

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 6 posts
    • Time Online: 1h

Posted 30 September 2012 - 15:52

Witam
Zblizam sie do splacenia mojego se w715 ogolnie bardzo podoba mi sie ten fon ale pora na zmiane.Zadzwonila do mnie pani z plusa aby przedluzyc umowe.Teraz mam dylemat jakiego smartfona wybrac, niestety dobre smartfony sa z doplata ponad 1,5 tysi Sony xperia s czy samsung galaxy sIII.Moge wybrac jakiegos smartfona ktore sa na stronie plusa za 1zl i 29zl ewentualnie mysle nad zmiana sieci ale to sie zobaczy.Chcialbym od was opini na temat jakis smartfonow od Sonego lub Sony Ericsson(ta firma chyba sie rozpadla co nie?) zalezy mi na tym aby byl glosny bo lubie sluchac muzyki dobrze by bylo zeby mozna bylo pograc w gry na andka.Wiec jakie preferujecie ja z tanszych to wyczailem sony ericsson xperia mini pro,xperia u,i neo v dobrze by bylo aby wypowiedzial sie ktos kto posiada ktoregos z tych smartfonow.(myslalem tez nad akustyka tylko nie wiem czy z glosnikiem nie bedzie problemu :( prosze o pomoc.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,118 posts
    • Time Online: 565d 7h 7m

Posted 30 September 2012 - 16:21

1. Firma się nie rozpadła, tylko Sony wykupiło 50% udziałów Ericssona.

2. Stanowczo odradzam rozważanie wszelkich propozycji "bo pani zadzwoniła". Znacznie korzystniej jest przesiąść się na telefon na kartę i kupić telefon na wolnym rynku, niż podpisywać umowę, niż liczyć na to, że operator Ci coś da. Bo to nie jest instytucja charytatywna ani Święty Mikołaj. Podpisywanie abonamentu ma sens tylko wtedy, gdy wydzwaniasz tysiąc lub więcej minut miesięcznie i chcesz płacić 80 zł abonamentu. Wszelkie mixy i abonamenty do 50 PLN są nieopłacalne. To czy przeniesiesz telefon na kartę czy podpiszesz niekorzystny cyrograf, zależy tylko od Ciebie.

Ja od siebie mogę polecić w cenie ok. 400 PLN telefon Live with Walkman WT19i, w cenie ok. 450 zł Xperię mini pro SK17i, w cenie ok. 500 zł Xperię neo v. To są takie trzy bardzo popularne ostatnimi czasy urządzenia dla młodzieży z 512MB pamięcią ram, 1GHz snapdragonem na pokładzie i przyzwoitymi parametrami :) Na każdym z tych urządzeń pograsz, przeglądniesz net, posłuchasz muzyki, obejrzysz film czy zrobisz jako taką fotkę :)
  • 0

Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij


#3 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 30 September 2012 - 16:27

Jeśli pod muzę to LWW - jako szczęśliwy posiadacz mogę śmiało polecić ten telefon. Gra czysto, gry działają bez problemów, jedyne zaciachy trafiają się jak ma się live wallpaper (choćby moje ulubione ośnieżone drzewka). Jeśli stać cię na więcej i wolisz qwerty kup Mini Pro, różni sie nieco wielkością wyświetlacza i nie ma głośników stereo
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#4 OFFLINE   dragson

dragson

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 6 posts
    • Time Online: 1h

Posted 30 September 2012 - 18:58

dzieki za odpowiedz tylko nadal sie zastanawiam ktory bedzie glosniejszy :) bo podoba mi sie ta xperia mini pro.Zdaje sobie sprawe ze moze jest to nieoplacalne i lepiej kupic telefon na wolnym rynku ale dosc czesto dzwonie wiec zastanowie sie nad LWW i xperia chociaz jakos mi sie ta LWW nie podoba za bardzo bez urazy.

P.S
niektorzy sie skarza na necie ze na xperia mini pro nie ma przyciskow do przelaczania pisoenek( w moim w715 wystarczy ze przytrzymam przycisk do poglaszania) ale to taki szczegol.Ta xperia ma 2 rdzeniowy procek bo nie znam sie na fonach za bardzo?

Edited by dragson, 30 September 2012 - 19:05.

  • 0

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,118 posts
    • Time Online: 565d 7h 7m

Posted 30 September 2012 - 19:31

Jednordzeniowy qualcomm snapdragon MSM8255 taktowany zegarem 1 GHz, GPU Adreno 205. Po co Ci klawisze do muzyki? Słuchawki bluetooth np. MW600 lub takie na kabelku MH810 bodajże mają przyciski do sterowania muzyką :)
  • 0

Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij


#6 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 30 September 2012 - 19:59

U operatorów pozostały już śladowe telefony SE najpierw sprawdź czy któryś z wymienionych posiadają na stanie.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,118 posts
    • Time Online: 565d 7h 7m

Posted 30 September 2012 - 20:13

No to jest jeden z podstawowych argumentów dlaczego nie warto brać syfu od operatorów tylko kupić to co się chce na wolnym rynku :)
  • 0

Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij


#8 OFFLINE   vad3r

vad3r

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 161 posts
    • Time Online: 9d 13h 27m

Posted 30 September 2012 - 21:07

Do muzyki również polecam Live with Walkman. Głośniki stereo robią swoje ^^.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
  • 0

#9 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 30 September 2012 - 22:08

I lepiej kupić spoza operatórów bo np. w Plus LWW już nie sprzedają ;)

bartolinio3: Literówka ;)

Edited by bartolinio3, 30 September 2012 - 22:23.

  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850


0 user(s) are reading this topic