Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Dziwne zachowanie po podłączeniu do USB


  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 29 September 2012 - 22:28

Od 2-3 dni mam problem z moim Hikaru. Otóż po podłączeniu telefonu do USB (Czy to przez Tryb PC, czy przez Pamięć Masową) komputer nie widzi folderów. Widzi tylko do nich skróty. Nie mam pojęcia jak i kiedy się to stało. Wchodząc przez komputer wygląda to tak jak na zdj w załączniku, na telefonie jak wejdę w Menedżer plików mam wszystko prawie OK. Otóż na górze jest normalna lista folderów, mogę się po niej poruszać tak jak być powinno. Ale pod tymi folderami mam właśnie skróty do folderów (DCIM, music, themes itp.). Jak przewinę na zakładkę karty pamięci albo telefonu, zostają same skróty. Jak włącze znów pierwszą zakłądkę (oba nośniki) to znów jest OK.
Najgorsze jest to, że przez USB nie idzie nic wrzucić na telefon, ponieważ jak już pisałem widzi same skróty. Pierwsze zdjęcie, to tel podłączony przez Tryb PC, drugie pamięć masowa.

Co mogę zrobić w takim wypadku? Niezbyt uśmiecha mi się wgrywać nowy soft. Wolałbym tego nie robić.

PS. Wyjęcie karty pamięci czy reset ustawień w telefonie nic nie daje.

Attached Files


  • 0

DENON DJ


#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 30 September 2012 - 01:58

A podłącz go w trybie telefon, odpal My Phone Explorer i spróbuj coś przesłać przez menadżer plików wbudowany w program... Powinno działać :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 30 September 2012 - 09:07

Możliwe, że będzie działać, ale nie za bardzo odpowiada mi taki sposób przesyłania.
Bo normalnie jak podłączałem tel do swojego kompa, wybierałem tryb pc i działało. Jak byłem na innym kompie wybierałem pamięć masową i też mogłem przesyłać. A nie wszędzie jest My Phone Explorer...
  • 0

DENON DJ


#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 30 September 2012 - 14:49

A jak użyjesz czytnika też nie widzi karty pamięci? Jeśli tak, to użyj programu do odzyskiwania danych, sformatuj kartę, przeflashuj telefon, skopiuj wszystko na kartę i powinno być ok :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 30 September 2012 - 20:11

Zalatwie czytnik kart m2 i wtedy sprawdze, chociaz wydaje mi sie ze w innym telefonie działało dobrze. Widocznie nie uniknę re-flasha...
  • 0

DENON DJ


#6 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 30 September 2012 - 20:16

Jeśli tak bardzo szkoda Ci swoich modyfikacji to przy reflashu spróbuj najpierw wgrać sam main - jak pomoże, to stracisz tylko patche. Jeśli nie pomoże to niestety będziesz musiał też wgrać Fs'a :)
Posted Image

#7 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 01 October 2012 - 16:50

Niby to 15min roboty ale jakos sie do tego 'nie pale'. No nic. Zrobię pewnie jutro re-flasha i raczej pomoże..
  • 0

DENON DJ


#8 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 06 October 2012 - 09:12

Zrobiłem re-flash softa. Niestety nie pomogło.
Przez MyPhone Explorer też nic.
Musiałem formatować kartę i to pomogło.
Temat zamykam.
  • 0

DENON DJ



0 user(s) are reading this topic