Jump to content


Photo

Zamiana Na Duże Litery Nazw Aplikacji, Nazw Menu


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 OFFLINE   artur

artur

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 89 posts
    • Time Online: 1d 25m

Posted 22 September 2012 - 20:28

Witam,

Czy jest możliwość zrobienia tak żeby wszystkie nazwy, nazwy aplikacji, nazwy menu były pisane DUŻYMI LITERAMI?. Np. Jak mamy Menu pisane tak żeby było MENU, albo Wstecz pisane tak żeby było WSTECZ.

Jak by była taka możliwość to jak tego dokonać na Elmie?.

Edited by artur, 22 September 2012 - 20:28.

  • 0
Pozdrawiam,
Artur

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 22 September 2012 - 21:25

Nie miałem nigdy Elma, ale taki efekt uzyskałem na C702 jak wgrałem bardzo fajną zresztą czcionkę NERWUS ;) Polecam :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   artur

artur

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 89 posts
    • Time Online: 1d 25m

Posted 22 September 2012 - 23:10

Dzięki za nazwę czcionki, już ja sobie zobaczyłem ON LINE, wygląda przyznam że ciekawie.

A nie wiesz może (chodź nie miałeś Elma) czy ta czcionka nie będzie obcięta (jak to nie które mają po wrzuceniu do Elma) i coś mi się widzi że pisanie SMS/MMS/E-Mail będzie wszystko z DUŻYCH LITER?.
  • 0
Pozdrawiam,
Artur

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 22 September 2012 - 23:11

Być może tak będzie, nie mam pojęcia. Wgraj i się przekonaj ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   vad3r

vad3r

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 161 posts
    • Time Online: 9d 13h 27m

Posted 23 September 2012 - 05:36

Zamiast czcionki możesz edytować plik lng, zmieniasz sobie to co chcesz, a smsy piszesz normalnie ;). Problemem jest to że trochę tych 'etykiet' do edytowania jest, no i niektóre się powtarzają :P

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
  • 0

#6 OFFLINE   artur

artur

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 89 posts
    • Time Online: 1d 25m

Posted 23 September 2012 - 10:07

Ta wersja by mi najbardziej odpowiadała.

FAR'a z wtyczką mam. Nie mam tylko sterowników do SE Elma co po zmianie kompa gdzieś mi się zapodziały. Mógł by ktoś wrzucić sterowniki żeby można było się połączyć z FAR'em?.
  • 0
Pozdrawiam,
Artur

#7 OFFLINE   SaimON

SaimON

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 103 posts
    • Time Online: 4d 2h 45m

Posted 23 September 2012 - 11:49

Ta wersja by mi najbardziej odpowiadała.

FAR'a z wtyczką mam. Nie mam tylko sterowników do SE Elma co po zmianie kompa gdzieś mi się zapodziały. Mógł by ktoś wrzucić sterowniki żeby można było się połączyć z FAR'em?.


Żeby Elm Połączył się z Far'em wystarczy Gordon Gate ;)

Please Login or Register to see this Hidden Content

A poza tym stery USB wgrywają się automatycznie po podłączeniu telefonu do kompa ;)
  • 0

Posted Image

SE T610 (zgubiony) >>> SE T610 (drugi taki sam; posiadam dalej) >>> Sagem MY400x (posiadam dalej) >>>SE C702 (pierwszy telefon z salonu) >>> Nokia 3110 (posiadam dalej) >>> Huawei U7510 (sprzedany) >>> SE C702 (powrót, posiadam dalej, zalany)>>>SE W910i (sprzedany) >>>SE Elm (sprzedany) >>>SE Xperia X1i (sprzedana) >>> Samsung Omnia Lite (sprzedany) >>> Nokia 5530 (OBECNY) + K800i


#8 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 23 September 2012 - 13:19

Tutaj masz najnowsze sterowniki: http://sony.yt/files...-flash-driver/.
WALKMAN?

Posted Image

#9 OFFLINE   artur

artur

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 89 posts
    • Time Online: 1d 25m

Posted 23 September 2012 - 20:13

Dzięki Panowie za linki.

Pobrałem sobie sterowniki wersji Gordon's Gate Flash Driver 2.2.0.11 i zainstalowałem. Instalacja przebiegła OK.

Tylko problem pojawił się po tym jak odpaliłem FAR'a, i chciałem nawiązać połączenie z telefonem poprzez przytrzymacie klawisza C komputer za każdym razem mi się restartuje.

Robię to tak. Odpalam FAR'a, wciskam skrót klawiszowy ALT + F1 (klikam SEFP2), wyłączam telefon, podłączam kabel USB z wciśniętym klawiszem C, klikam Connect.

Ino wcisnę klawisz C jest restart kompa.
  • 0
Pozdrawiam,
Artur

#10 OFFLINE   artur

artur

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 89 posts
    • Time Online: 1d 25m

Posted 25 September 2012 - 22:11

Opanowałem swój błąd. Wystarczyło zainstalować nowsze stery Gordon's Gate Flash Driver w wersji 3.

Skopiowałem sobie plik pl.lng, wy edytowałem go programem Lng Editor, edycję etykiet mam aktywną. Ale jak zmienię nazwę etykiety i zapiszę ponownie plik pl.lng to po ponownym otwarciu pliku nie ma widocznej edycji etykiety, jest tak jak było przed edycją. Tak jak by by nie było zapisanych zmian?.

Dlaczego?.
  • 0
Pozdrawiam,
Artur

#11 OFFLINE   vad3r

vad3r

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 161 posts
    • Time Online: 9d 13h 27m

Posted 28 September 2012 - 20:13

Jak dobrze pamiętam to trzeba zapisać w nowym pliku.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
  • 0

#12 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 28 September 2012 - 20:17

Tak, dokładnie. Po edycji nie możesz nadpisywać pliku z językiem. Wydaje mi się, że już Ci to kiedyś tłumaczyłem ;)
Posted Image

#13 OFFLINE   artur

artur

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 89 posts
    • Time Online: 1d 25m

Posted 29 September 2012 - 10:07

Opanowałem sprawę wystarczyło zaznaczyć w programie Lng Editor opcję AUTO i teraz jak zmienimy opis etykiety to automatycznie jest zmieniany.

Tych etykiet jest przeszło 12 tys. Edytować, szukać tej co chce się poprawić jest dość utrudnione.

Chociaż robię w Lng Editor Save All As Changers i zapisuje mi to to pliku XML to jak zmienię etykietę (już w pliku XML) i ponownie wczytam poprzez Load Changes to wywala mi błąd.

Jest jakiś Panowie sposób na to żeby można było edytować etykiety w sposób że tak napiszę hurtowy, wczytać je i zapisać do pliku pl.lng?.
  • 0
Pozdrawiam,
Artur


0 user(s) are reading this topic