Jump to content


Photo

[~80zł.] Słuchawki douszne do Live with Walkman (najlepiej z pilotem)


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   Kozii512

Kozii512

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 13h 56m

Posted 19 September 2012 - 15:14

Witam. Tytuł tematu właściwie mówi wszystko. Przydałby się także pilot, pod warunkiem, że współpracowałby on z aplikacją PowerAMP (zamierzam "na stałe" korzystać z tego odtwarzacza) przy zablokowanym ekranie. Z góry dzięki za sugestie. Pozdrawiam.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 19 September 2012 - 15:32

Z pilotem, to tylko MH100 lub MW600 :) W tej cenie używane powinieneś dostać. Poczytaj recenzje na naszym forum i wybierz te, które Ci się bardziej spodobają ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Kozii512

Kozii512

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 13h 56m

Posted 19 September 2012 - 22:45

Czyli jestem skazany na bluetooth? A MH810 nie da rady? Żadne oprócz dedykowanych nie będą kompatybilne?
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 19 September 2012 - 22:51

Dlaczego nie da rady? To są jak najbardziej wskazane dla wszystkich Androidowców słuchawki, nie wiem tylko jak będą działały w aplikacji PowerAMP. Nie rozumiem też tego sformułowania "skazany na bluetooth"... przecież to niesamowita wygoda :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 20 September 2012 - 10:03

Dla niektórych jednak lepsze są zwykłe słuchawki. Przy bluetooth musimy mieć włączone również w telefonie co też zmniejszy żywotność baterii jeśli ktoś często muzyki słucha.
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 20 September 2012 - 10:16

No tak, ale włączony bluetooth w telefonie można wyłączyć. Nawet jeśli jest włączony, powoduje to bardzo niewielkie zużycie prądu, raptem kilka procent w przeciągu kilku dni :) Aaa no ale przecież telefony na Androidzie nie wytrzymują kilku dni! No to już w ogóle nie ma problemu skoro i tak trzeba ładować codziennie i tak ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   Kozii512

Kozii512

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 13h 56m

Posted 23 September 2012 - 10:47

W przeszłości kupowałem już słuchawki od telemax-sklep. Ponadto widziałem w innych tematach, że chętnie polecacie tego sprzedającego, więc zdecydowałem się zakupić jakiś zestaw od tego właśnie sprzedawcy.

MH810

Please Login or Register to see this Hidden Content

- Zastanawia mnie to dodatkowe "złącze". Do czego ono właściwie służy? Na aukcjach piszą, że słuchawki te są kompatybilne z X8, X10 mini, X10 mini pro, Yendo. Rozumiem to tak, że mógłbym z nich korzystać, jednak nie wcisnąłbym całego jacka do telefonu, przez co tkwiłby on niestabilnie i mógłby wypadać z gniazda.

MH750

Please Login or Register to see this Hidden Content

- Niestety, nie mają pilota. Muszę szybko kupić jakieś douszne słuchawki (te z zestawu LWW to jakiś żart) a nie mam póki co 140zł. na MW600.

Nie wiem, jakie jeszcze zestawy można by tu zamieścić...
  • 0

#8 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 23 September 2012 - 13:16

Dodatkowa wtyczka w MH810 umożliwia działanie pilota w X8, X10 itd :) Ot taka "nowoczesność" od Sony Ericssona ;) I prawdopodobnie przez nią nie podłączysz ich do innego telefonu, więc raczej odpadają.
Dołączona grafika


0 user(s) are reading this topic