Jump to content


Photo

Niewyczytywalny


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 OFFLINE   vad3r

vad3r

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 161 posts
    • Time Online: 9d 13h 27m

Posted 17 September 2012 - 20:33

Siemka,
Jakiś czas temu zrobiłem sobie reflash softa, ale pomyliłem się i wziąłem fs od 036 zamiast od 035, od tego czasu telefon nie reaguje na USB ani transfer plików, ani a2 ani 2i5, telefon włącza się, działa normalnie. I teraz problem bo nijak go idzie przeflashować skoro go nie czyta, czy jest jakieś inne wyjście oprócz wymiany płyty głównej? (Ahh gdyby można było flashować przez WiFi xd)

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 17 September 2012 - 20:55

I co z tego, że masz fs 036 zamiast 035? Będzie działać i tak. Odinstaluj wszystkie programy typu usb over network serwer / redirector, upewnij się że masz zainstalowane sterowniki flash i telefon musi być widziany.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   vad3r

vad3r

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 161 posts
    • Time Online: 9d 13h 27m

Posted 18 September 2012 - 15:11

Ale nawet go nie czyta w trybie transferu plików więc...
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 18 September 2012 - 15:13

To sprawdź czy fastport jest czysty, czy piny nie są uszkodzone i jeśli są uszkodzone - zanieś do serwisu w celu wlutowania nowego fastportu :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   vad3r

vad3r

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 161 posts
    • Time Online: 9d 13h 27m

Posted 18 September 2012 - 15:42

Z tego co widzę to nie ma żadnych uszkodzeń i jest czysty.. imo to nie wina fastportu, bo telefon się ładuje normalnie, i gdy podpinam słuchawki pod fastport to też działają..
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 18 September 2012 - 16:21

Sprawdź go na innym kompie, jeśli nadal nie będzie widziany, to zanieś do serwisu. Pewnie glass do wymiany, ale to Ci już na miejscu sprawdzą. A co do fastporta, to inne piny odpowiadają za ładowanie, inne za słuchawki a inne za komunikację :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   vad3r

vad3r

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 161 posts
    • Time Online: 9d 13h 27m

Posted 18 September 2012 - 16:37

A co do fastporta, to inne piny odpowiadają za ładowanie, inne za słuchawki a inne za komunikację :)

No właśnie zapoznałem się z tym po napisaniu postu wyżej :P. No i pewnie go zaniosę bo, jak kumplowi niedawno pożyczyłem w995 to też go nie czytało.
  • 0

#8 OFFLINE   vad3r

vad3r

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 161 posts
    • Time Online: 9d 13h 27m

Posted 06 December 2012 - 17:38

Odkopię temat bo są nowe wieści(przez te 3 mies jakoś nie chciało mi się nic z nim robić), otóż komputer czyta telefon, ale tylko gdy mocno przycisnę kabel do fastportu a szczególnie do tego pinu odpowiadającego za połączenie USB, możliwe że ten pojedynczy pin nie łączy w środku, czy coś innego?
  • 0

#9 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 06 December 2012 - 17:47

Napraw fastport w serwisie i po problemie :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic