←  Hazel

Sony.yt - International Sony Forum

»

Wprowadzone ustawienia nie są widoczne na...

sandauel's Photo sandauel 14 Sep 2012

Witam!

Po wgraniu nowych ustawień, np. aparatu, nie są one widoczne na telefonie, tzn. nic się nie zmienia. Próbowałem po ich wgraniu zrobić reset telefonu ale to nic nie daje i nie wiem, co jeszcze może pomóc, bo kompletnie się na tym nie znam.
Mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie, jaki sterownik dograć, żeby działało flash menu, bo wiele motywów nie chce działać, lub nie wpływa na wygląd menu..
Jedyne co udało mi się zrobić to zaktualizować softa do najnowszej wersji i pozbyć się łatki z Ery, a to już dużo :)

Pozdrawiam!
Quote

Jurij's Photo Jurij 15 Sep 2012

Poprzez nowe ustawienia aparatu masz na myśli nowy sterownik? Jeśli tak no to po prostu wrzucasz go farem do systemu plików nadpisując stary sterownik, włączasz zdjęcia i robisz :) A że Hazel ma taki aparat jaki ma, cudów się nie spodziewaj ;) Jedyne co się mogło zmienić w sposób widoczny gołym okiem od ręki, to wersja sterownika w menu serwisowym :)

Co do flash menu, poczytaj tematy na forum, zajrzyj do mapy systemu plików w dziale FAQ i będziesz wiedział co i jak.
Quote

sandauel's Photo sandauel 15 Sep 2012

Tak, mam na myśli nowy sterownik. Wrzucam to tak jak mówisz, wyjmuje baterie itd. i ok, zgodze sie z tym, że cudów nie będzie (chociaż widziałem zdjęcie na forum i było super), ale wrzucając inne sterowniki FAR-em, np. motyw, też nie ma go na telefonie. Trzeba jakoś zapisać zmiany w FAR-ze czy to wina mojego telefonu? Softa mam już czystego.
Quote

Jurij's Photo Jurij 15 Sep 2012

Wystarczy wgrać oba pliki motywu w odpowiednie miejsca (.swf i .thm) , włączyć telefon, ustawić motyw i po sprawie. Poradniki do fara są na forum, wystarczy poczytać i będziesz wiedział jak wgrywać :)
Quote