Jump to content


Photo

[Rozwiązany] [Słuchawki]Które wybrać?


  • This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

#1 OFFLINE   liwos

liwos

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 9h 36m

Posted 26 August 2012 - 09:25

Witam!

Rozglądam sie za nowymi słuchawkami do mojego telefonu SE c510 gdyż moje aktualne

Please Login or Register to see this Hidden Content

odmawiają posłuszeństwa.
Wcześniej miałem HPM-90.
Nie ukrywam,że chciałbym iść krok dalej i kupić coś lepgszego.
Jeżeli chodzi o moje doświadczenia z w.w. słuchawkami to HPM-90 barwą i jakością dźwięku były na wysokim poziomie,również jeżeli chodzi o bassy,jednak to jak były zbudowane czyli wiecznie skręcający sie kabel przy wejściu doprowadził do tego,że kabel nie wytrzymał i przerwał kabelki wewnątrz.
Natomiast

Please Login or Register to see this Hidden Content

to świetne słuchawki pod względem budowy(żadnych problemów z kablami) jednak są one słabsze jeżeli chodzi o jakość dźwięku i bassów.

Co możecie mi polecić?jakośi czystośc dźwięku bardzo sobie cenię tak samo jak dobry bass.
Rozglądałem sie za HPM-88 HPM-77 (króre juz są troche na rynku) HPM-82,to tak za szybko co znalazłem.
Jakie jest waże zdanie?

Z góry bardzo dziekuje za pomoc:) (sory że sie tak rozpisałem )
  • 0

#2 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 26 August 2012 - 10:07

wszystko zalezy ile masz zamiar wydac :)
  • 0

#3 OFFLINE   liwos

liwos

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 9h 36m

Posted 26 August 2012 - 11:09

No myśle ze 100zł moge śmiało na to przeznaczyć ale jeżeli bedzie coś naprawdę wartego ceny to jestem w stanie dołożyć.
HPM-88 np. kosztują ok.200 zł i nad nimi bym sie zastanowił ale chciałbym poznać jakąś opinie na ich temat :)

Please Login or Register to see this Hidden Content



Please Login or Register to see this Hidden Content



Z tego co sie oczytałem to krążą po rynku słuchawki które były dodawane do telefonów i są to oryginały,jak sądzicie te tańszcze z drugiego linku co to mogą być za słuchawki?

Edited by liwos, 26 August 2012 - 11:47.

  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 26 August 2012 - 12:32

Tu masz recenzję HPM-88: http://sony.yt/topic...ecenzja-hpm-88/ :) Co do linków - tego nikt nie wie. Trudno dostać te słuchawki oryginalne. 100% pewności oryginałów niestety nie będziesz miał dopóki nie kupisz i nie przetestujesz.

To mają być nowe słuchawki czy używane? Przewodowe czy bluetooth? Ja od siebie mogę polecić do 100 PLN te: http://sony.yt/topic...ericsson-mh100/ a jeszcze lepszym wyborem są te: http://sony.yt/topic...wego-bluetooth/ :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   liwos

liwos

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 9h 36m

Posted 26 August 2012 - 13:32

No ale myśle że jeżeli hpm-88 kosztują 200zł to raczej są oryginalne prawda?

Najbardziej interesowały by mnie przewodowe nowe słuchawki.
Bo z czasem czas pracy słuchawek bluetooth bedzie spadał i troche mi to nie pasuje.Z przewodowych co byś mi polecił?Bo widze,że naprawde siedzisz w temacie
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 26 August 2012 - 13:41

No ale myśle że jeżeli hpm-88 kosztują 200zł to raczej są oryginalne prawda?


A skąd takie przekonanie? Nikt nikomu nie może zabronić sprzedawać podróbek po cenie przekraczającej oryginał. Może to zagranie marketingowe skoro ludzie myślą że drogie to oryginał, to damy wysoką cenę na podróbki i kupią ;)

Bo z czasem czas pracy słuchawek bluetooth bedzie spadał i troche mi to nie pasuje.


Po ponad roku używania MW600 nie mogę potwierdzić tej opinii. Czasem jak zapomnę naładować i mam tylko pół baterii, potrafią grać nawet 5-6 godzin a i tak nie padną :)

Z przewodowych co byś mi polecił?Bo widze,że naprawde siedzisz w temacie


Jeśli dokanałowe to rozejrzyj się za MH610 lub HPM-77. Są teraz niedrogie i dobre :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 26 August 2012 - 13:46

fakt nie jestem jakims audiofilem osobiscie mam hpm-77 i daja rade :)
  • 0

#8 OFFLINE   liwos

liwos

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 9h 36m

Posted 26 August 2012 - 14:56

MH610 odpadają bo mają złącze na jack'a a nie chce żadnych przejściowek dodatkowych.

Wiec co bys wybrał MW600 czy HPM-88(ciągnie mnie za nimi redukcja szumów)?Prosiłbym o uzasadnienie :)

Edited by liwos, 26 August 2012 - 15:06.

  • 0

#9 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 26 August 2012 - 15:16

No to zostają Ci HPM-77. Wątpię, żeby Ci się udało kupić oryginalne HPM-88. To były rzadko spotykane słuchawki, a jak kupisz podróbę to Noice Cancelling Ci nie będzie działał. Poza tym nie sądzę aby pakowanie się w słuchawki z fastportem było rozsądnym posunięciem. Żaden telefon z tym złączem już nigdy nie wyjdzie, a jak Ci padnie C510 lub zechcesz go zmienić, to znowu będzie problem z zakupem słuchawek. Kupując zestaw bluetooth nie masz tego problemu :) Ja bym na Twoim miejscu kupił MW600, a jeśli Ci szkoda kasy i chcesz coś na kabelku, to HPM-77 :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#10 OFFLINE   liwos

liwos

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 9h 36m

Posted 26 August 2012 - 15:25

Wiec chyba kupie te MW600.A co do mojego c510,nie mam zamiaru sie z nim rozstawać do końca jego dni ;p jest to jedyny model który sie nie psuje,mam kupe znajomych,którzy mieli ten tefelon i przeklinają dzien jego zakupu a z moim kompletnie nic sie nie dzieje ;)
Dziekuje Ci bardzo za pomoc i Pozdrawiam :)
  • 0

#11 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 26 August 2012 - 15:41

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic