Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Usuwanie linków Sony Ericsson - Jak?


  • This topic is locked This topic is locked
12 replies to this topic

#1 OFFLINE   SaimON

SaimON

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 103 posts
    • Time Online: 4d 2h 45m

Posted 28 July 2012 - 14:55

Witam, grzebię tak sobie przy Elm'ie i mam problem bo nie wiem jak bezpiecznie usunąć linki w menadżerze plików (te "Więcej muzyki", "Więcej zdjęć"...). Proszę o odpowiedź, pozdrawiam ;)
  • 0

Posted Image

SE T610 (zgubiony) >>> SE T610 (drugi taki sam; posiadam dalej) >>> Sagem MY400x (posiadam dalej) >>>SE C702 (pierwszy telefon z salonu) >>> Nokia 3110 (posiadam dalej) >>> Huawei U7510 (sprzedany) >>> SE C702 (powrót, posiadam dalej, zalany)>>>SE W910i (sprzedany) >>>SE Elm (sprzedany) >>>SE Xperia X1i (sprzedana) >>> Samsung Omnia Lite (sprzedany) >>> Nokia 5530 (OBECNY) + K800i


#2 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 28 July 2012 - 21:38

Wchodzisz farem do tpa/preset/custom i usuwasz wszystko oprócz customize.xml, preloaded_config.xml i content_download_hook.itm :)
Posted Image

#3 OFFLINE   SaimON

SaimON

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 103 posts
    • Time Online: 4d 2h 45m

Posted 29 July 2012 - 10:08

Nie pomogło, mam softa

R7CA065 i to w załączniku dalej jet

:(

Attached Files


  • 0

Posted Image

SE T610 (zgubiony) >>> SE T610 (drugi taki sam; posiadam dalej) >>> Sagem MY400x (posiadam dalej) >>>SE C702 (pierwszy telefon z salonu) >>> Nokia 3110 (posiadam dalej) >>> Huawei U7510 (sprzedany) >>> SE C702 (powrót, posiadam dalej, zalany)>>>SE W910i (sprzedany) >>>SE Elm (sprzedany) >>>SE Xperia X1i (sprzedana) >>> Samsung Omnia Lite (sprzedany) >>> Nokia 5530 (OBECNY) + K800i


#4 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 29 July 2012 - 11:39

Zapomniałem napisać żebyś wgrał puste customize_upgrade.xml :facepalm: Przy okazji sprawdź czy nie masz żadych plików w tpa/preset/system/custmenu - jeśli masz to je usuń :)
Posted Image

#5 OFFLINE   SaimON

SaimON

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 103 posts
    • Time Online: 4d 2h 45m

Posted 29 July 2012 - 18:42

Nie mam folderu "custmenu" :( Zaraz poszukam "czyste" customize_upgrade.xml .
  • 0

Posted Image

SE T610 (zgubiony) >>> SE T610 (drugi taki sam; posiadam dalej) >>> Sagem MY400x (posiadam dalej) >>>SE C702 (pierwszy telefon z salonu) >>> Nokia 3110 (posiadam dalej) >>> Huawei U7510 (sprzedany) >>> SE C702 (powrót, posiadam dalej, zalany)>>>SE W910i (sprzedany) >>>SE Elm (sprzedany) >>>SE Xperia X1i (sprzedana) >>> Samsung Omnia Lite (sprzedany) >>> Nokia 5530 (OBECNY) + K800i


#6 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 29 July 2012 - 18:45

Czyste customize_upgrade robisz sobie tak: tworzysz Nowy dokument tesktowy.txt i zmieniasz nazwę na customize_upgrade.xml :)
Posted Image

#7 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 29 July 2012 - 18:54

To nic nie da. Te napisy są wgrane w soft. Można usunąć systemowe tapety,motywy itd. a tego nie usunie!
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#8 OFFLINE   pczopor

pczopor

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 23 posts
    • Time Online: 2d 11h 35m

Posted 18 April 2013 - 18:30

To nic nie da. Te napisy są wgrane w soft. Można usunąć systemowe tapety,motywy itd. a tego nie usunie!

To działa w końcu, czy nie działa to usunięcie tych plików??
  • 0

#9 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 18 April 2013 - 22:10

Działa ten wyżej farmazony plecie, jeżeli masz/miałes "hooki" z rozszerzeniem .itm i je wywaliłes to pusty customize_upgrade.xml powinnien je wywalić, ale zazwyczaj nie podziała bo te "hooki" zapisuja sie w pewnym miejscu w systemie plików telefonu w *.xml i najlepiej by było czysty FS (file system) wgrać. Ale wgraj czysty customize_upgrade i powinnien wywalic
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#10 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 19 April 2013 - 08:16

hunter sam pleciesz bzdury. Jak jesteś taki kozak to pokaż jak to się robi :lol: (Twoje forum nawet pies z kulawą nogą nie odwiedza to przesiadłeś się tutaj gdzie coś się dzieje bo u siebie sami pisaliście sobie posty i sami żeście sobie na nie odpowiadali :D ) @poczopor
nie da się tego zrobić custumizacją. Można to spróbować usunąć patchem tylko trzeba znać wartości hex.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#11 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 19 April 2013 - 08:59

Wiesz robiłem kiedyś własne paczki customize więc wiem jak to działa. Nie będę ci tłumaczył jak to działa bo za długi post by wyszedł.

Usuwasz wszystkie hook.itm (*.itm) a następnie dajesz do tpa/preset/custom plik customize_upgrade.xml (pusty czyli dopisujesz do pliku tylko to:
<customization>
</customization>
)

Wtedy aktualizuje pliki xml i wywala to co niepotrzebne.
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#12 Guest_roger_*

Guest_roger_*
  • Guests

Posted 19 April 2013 - 09:33

Dobry. chciałbym rozwiać wszystkie watpliwości.

1. Neron gada bzdury. Robisz to co powiedział bartolinio po czym wgrywasz pusty plik customize_upgrade.xml do folderu tpa/preset/custom. Wymusi on zaktualizowanie wpisów w "rejestrze" i dzięki temu linki znikną.

2. Patchem nie usuniesz tego, nie wiem skąd jest takie info.

3. Hunter, nie trzeba nic wrzucać do środka tego pliku ;> Wystarczy pustak

#13 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 19 April 2013 - 21:12

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic