Jump to content


Photo

Różne problemy po aktualizacji do 4.0


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   kacper___

kacper___

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 2h 51m

Posted 18 July 2012 - 16:31

Witam,
po aktualizacji oprogramowania mojego SE Arc S do najnowszej wersji (poprzez PCCompanion 2.1) mam kilka roznych problemow:
1. Czesto telefon lezac na stole sam wlacza na kilka sekund wyswietlacz (tak jak bym na domek nacisnal)
2. Po nacisnieciu na domek mozna przesunac pasek stanu w dol i odblokowac telefon, strasznie przeszkadza, bo czesto mi sie odblokowywuje w kieszeni
3. Nie uzywam zadnych aplikacji z nawigacja zwiazanych, a telefon wyszukuje sygnal GPS (ikonka na gorze sie pojawia)
4. Jak wylaczyc opcje wysylania wiadomosci, gdy ktos do nas dzwoni, wyciagajac telefon z kieszeni pare razy zdarzylo mi sie niechcaco wyslac jeden z proponowanych smsow

Z gory dzieki za pomoc, pozdrawiam
  • 0

#2 OFFLINE   rune

rune

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 77 posts
    • Time Online: 1d 4h 43m

Posted 18 July 2012 - 18:13

1 i 3

Prawdopodobnie któreś z aplikacji, które ściągnąłeś ze sklepu PLAY powodują to. Wgraj na nowo system i uważaj co ściągasz ;)
  • 0
Ambasador marki XPERIA

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 18 July 2012 - 18:25

@ 2 i 4: Poszukaj w Google Play jakiegoś dobrego screen lockera np. Widget Locker ponoć jest niezły.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   kacper___

kacper___

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 2h 51m

Posted 19 July 2012 - 13:39

Na 1 i 3 wgranie systemu rzeczywiscie pomoglo, patrzylem tez na lockery ekranu, ale fatalne one wszystkie sa.
Szczegolnie denerwujace jest ze paskiem stanu aplikacji mozna odblokowac telefon, kto to wymyslil to nie mam pojecia, szczegolnie wlasnie jak sie wklada telefon do kieszeni to sie przesuwa, a w druga strone przy wyciaganiu telefonu z kieszeni czesto odblokowuja sie te smsy, nie wiem kto na to wpadl, ale strasznie beznadziejny pomysl, nie mozna do nich napisac zeby to poprawili? albo chociaz dali mozliwosc wlaczania/wylaczania?? Mysle ze nie tylko dla mnie jest to bardzo uciazliwe
  • 0

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 19 July 2012 - 13:46

Skoro lockery Ci nie odpowiadają, to może jakiś futerał z klapką na ekran, który zabezpieczy telefon przed przypadkowym dotykaniem i przy okazji przed uszkodzeniami mechanicznymi?
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#6 OFFLINE   kacper___

kacper___

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 2h 51m

Posted 19 July 2012 - 13:51

NIe lubie futeralow, zawsze nosilem telefon w kieszeni i tak jest dla mnie wygodnie. A wogole to lockery pomogaja tylko na 2. (i to nie wszystkie) strasznie dziwne dla mnie te 2 sprawy, kto to wymyslil i po co to nie mam pojecia, widac nikt z nich nigdy nie nosil telefonu w kieszeni.
  • 0


0 user(s) are reading this topic