Jump to content


Photo

Android


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   Patek5i

Patek5i

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 20 posts
    • Time Online: 13h 41m

Posted 05 July 2012 - 20:06

Witam. Przyszła mi karta 32Gb sandsika i przerzucałem sobie dane z kilku urządzeń właśnie na to. Otóż: w C905 wszystko było ładnie uporządkowane, że się tak wyrażę. Można było schować jakiś plik gdzieś w zakątek jakiegoś folderu i nikt nie znalazł, a w androidzie wejdzie sobie w galerię i wszystko jak na widelcu... Zainstalowałem kilka menadżerów (total commander, astro file menager), ale to nie to... Potrzebny mi dokładnie taki menadżer plików jak w C905, W580i i innych modelach. Jak jeszcze ukryć filmiki w galerii. Mam GB. Tak w ogóle to na androidzie to kompletny chaos jest... Jak wy sobie z tym radzicie?
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 06 July 2012 - 05:08

Ja po prostu nie używam Androida :) Na Sakurze mam patch Confidentiality i pewność, że nikt mi niczego nie znajdzie w telefonie ;) Ale skoro już się zdecydowałeś na Androida, poszukaj w Google Play takich aplikacji jak Hide it Pro lub File hide pro - powinny spełnić Twoje oczekiwania i ukryć cenne pliki przed nieautoryzowanym dostępem :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 06 July 2012 - 08:22

Utwórz pusty plik o nazwie ".nomedia" w folderze w którym masz zdjęcia/filmy które nie chcesz żeby były widoczne w galerii. To jest chyba najlepszy sposób do ukrywania plików na androidzie
  • 1


0 user(s) are reading this topic