Jump to content


Photo

[Rozwiązany] 150-200 zł Nokia albo SE


  • This topic is locked This topic is locked
35 replies to this topic

#21 OFFLINE   soniaczW800i

soniaczW800i

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 834 posts
    • Time Online: 41d 21h 44m

Posted 11 July 2012 - 05:59

Może Sony Ericsson P1i klawiatura qwerty, symbian, dotykowy ekran 2,6 cala, wifi, bateria 1120 mah, bardzo ciekawy model a jog dial z boku z pewnością umili poruszanie się po funkcjach, głośnik również niczego sobie, oraz cena nie wygórowana.
  • 0
Potrzebujesz akcesoriów lub części do swojego Sony Ericssona? Pisz na PW z pewnością się dogadamy! (więcej informacji można znaleźć w moich tematach w dziale giełda)

#22 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 11 July 2012 - 08:43

Myślałem nad nim ale nie wiem jak to się będzie spisywać te uiq.Warto ?

Please Login or Register to see this Hidden Content

Please Login or Register to see this Hidden Content

za 90 bo się pytałem

Please Login or Register to see this Hidden Content

Please Login or Register to see this Hidden Content

Please Login or Register to see this Hidden Content

Please Login or Register to see this Hidden Content

Please Login or Register to see this Hidden Content

co wogóle z tego warto by wybrać ?
  • 0

#23 OFFLINE   piwosz95

piwosz95

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 81 posts
    • Time Online: 3d 19h 34m

Posted 12 July 2012 - 13:55

6220c odpada, obudowa to istny koszmar, 2700 i cedar też, za tą cenę można mieć coś lepszego. Ja jako właściciel c901 mogę godnie polecić ten model. Kupiłem go w tej samej cenie, ale dodatkowo z kartą 1gb, 5 mpx + xenon robią swoje, zdjęcia ostre, z lampą nie ma szumów jak to było w K800, z wad to niska dostępność części i brak wifi.

Edited by piwosz95, 12 July 2012 - 13:59.

  • 0

#24 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 14 July 2012 - 08:55

Znalazłem c510 za 80zł exorangowski tzn bez simlocka.Cały komplet 2gb karta itd. Warto ? Nie za tanio ?
  • 0

#25 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 14 July 2012 - 11:16

To zle ze za tanio? Jesli sprawny, nie zalany ani kombinowany to bierz :-)
  • 0

#26 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 17 July 2012 - 10:58

Małe porównanie co zrobi lepsze zdjęcia d750 też mi się rzucił w oczy czy c510 ?
  • 0

#27 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 17 July 2012 - 19:18

D750 zrobi lepsze zdjęcia niż c510 :) W D750 masz ten sam aparat co w K750 - W800 - jeden z najlepszych 2 MPx aparatów w historii GSM :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#28 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 17 July 2012 - 19:51

Ale o dwie generacje (nawet w sumie 3) starszy, K750 ma w prawdzie bardzo dobry aparat, ale po co ma brać telefon który ma mały wyświetlacz, stare oprogramowanie i wolniejsze? Jeżeli patrzymy na jakość zdjęć robionych to może lepiej sobie aparat normalny kupić :...

timmi jak chcesz aparat z robieniem dobrych zdjęć to szukaj K750/K850 (5MPix) bądź C901 (W995/C905), ale nie radził bym już zagrzebywać się w starszych telefonach :)
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#29 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 17 July 2012 - 20:01

Ale o dwie generacje (nawet w sumie 3) starszy, K750 ma w prawdzie bardzo dobry aparat, ale po co ma brać telefon który ma mały wyświetlacz, stare oprogramowanie i wolniejsze? Jeżeli patrzymy na jakość zdjęć robionych to może lepiej sobie aparat normalny kupić :...


Pewnie, od razu lustrzankę cyfrową Sony alfa... I co z tego że starszy? Do dziś w moim bateria tydzień trzyma. Do robienia fotek świetnie się nadaje i nie ma takiej zaszumionej pikselozy jak w przypadku low-endów z serii C (podczas robienia zdjęć przy dobrym oświetleniu) . Wyświetlacz jedynie 0,4" mniejszy. Stare oprogramowanie? Miało kilka aktualizacji i ostatni soft jest bardzo stabilny, nie można mu niczego zarzucić. Wolniejsze? :lotpot: Telefony z A2 przy DB2000/DB2010/DB2020 to żółwie łamane przez ślimaki. Żeby nie powiedzieć leniwce :) Jedyne czego nie ma w telefonach z DB2010 z takich przydatnych współcześnie funkcji, to profilu A2DP bluetooth. Pod każdym innym względem to telefony nie do zajechania, jeśli się o nie dba (jak o każdy sprzęt dbać się powinno) . Poza tym do D750 można wgrać soft od W800 i camdrivery od K750 i wtedy ma się i :w: i :cs: :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#30 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 17 July 2012 - 20:22

Pewnie, od razu lustrzankę cyfrową Sony alfa... I co z tego że starszy? Do dziś w moim bateria tydzień trzyma. Do robienia fotek świetnie się nadaje i nie ma takiej zaszumionej pikselozy jak w przypadku low-endów z serii C (podczas robienia zdjęć przy dobrym oświetleniu) . Wyświetlacz jedynie 0,4" mniejszy. Stare oprogramowanie? Miało kilka aktualizacji i ostatni soft jest bardzo stabilny, nie można mu niczego zarzucić. Wolniejsze? :lotpot: Telefony z A2 przy DB2000/DB2010/DB2020 to żółwie łamane przez ślimaki. Żeby nie powiedzieć leniwce :) Jedyne czego nie ma w telefonach z DB2010 z takich przydatnych współcześnie funkcji, to profilu A2DP bluetooth. Pod każdym innym względem to telefony nie do zajechania, jeśli się o nie dba (jak o każdy sprzęt dbać się powinno) . Poza tym do D750 można wgrać soft od W800 i camdrivery od K750 i wtedy ma się i :w: i :cs: :)


Nie rozśmieszaj mnie, te 0,4" robi naprawdę dużą różnicę, do tego w wyższej rozdzielczości jest wyświetlany obraz (240x320 vs 176x220) ?
Stare jest, bo czemu ma być nowe? :o Te telefony dawno temu były wyprodukowane więc mam prawo pisać i twierdzić że mają stare oprogramowanie, ale na pewno nie nowsze niż platforma A2 :)

Telefony z A2 przy DB2000/DB2010/DB2020 to żółwie łamane przez ślimaki.


To żeś teraz do pieca dowalił, może używałeś sobie DB3210 (C905 :blink: ) ale porównaj sobie DB3350, lub inne modele "te bardziej" działające od C905 i pogadamy. A1 jest stara, stare oprogramowanie, stare motywy, interfejs niezmieniony (to dobrze), stare niektóre technologie :D Jedynie fatalne telefony były z DB3150 ;)

Żeby nie powiedzieć leniwce :)


Odpuść sobie te "żarciki" bo jak czasem czytam co napiszesz to mi kwiatki w pokoju więdną :)

to profilu A2DP bluetooth.


Nie mają, bo są stare koleś :D

Pod każdym innym względem to telefony nie do zajechania


Tu się zgodzę, po 4 latach padł wyświetlacz :D

Poza tym do D750 można wgrać soft od W800 i camdrivery od K750 i wtedy ma się i :w: i :cs: :)


Tak samo można do innych telefonów Cyber-Shot wgrać sterowniki, bo te które są w standardzie niestety nie są najlepsze :)
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#31 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 17 July 2012 - 20:54

Po pierwsze primo, odzywki per "koleś" i "gościu" zachowaj dla siebie <_< Po drugie primo, Twoje kwiatki mnie nie interesują, a forum nie jest Twoją własnością, żebyś mógł nakazywać innym co i jak mają pisać. Po trzecie primo ultimo, piszesz totalne bzdury. Porównaj sobie modele z A1 do tych z A2 pod względem szybkości, reakcji na klawisze itd. Włącz sobie w telefonie z DB2020 np. W660 czy W850 flash menu, przytrzymaj razem np. klawisze w prawo i w dół i sprawdź czy tak szybko reaguje jakikolwiek telefon z platformy A2. Szybko okaże się, że A2 nie ma szans. Fakt, A2 mają szybsze procesory, potrafią uruchomić bardziej wymagające aplikacje java i w niektórych wypadkach mają zaimplementowane ciekawe innowacje - multimedia menu, pokazy slajdów itd. ale generalnie rzecz biorąc codzienna funkcjonalność i bezawaryjność tych telefonów jest na znacznie niższym poziomie.

I jeszcze jedno. Większość modeli z DB3350 którymi się tak podniecasz to zwykły elektroniczny szrot. Jedynymi wyjątkami są Aino i Yari. Reszta to tandetna jakość wykonania materiałów obudowy, tandetna jakość wykonania podzespołów (pękające taśmy, aparaty robiące fotki z podłużnymi paskami), padające kości flash i tak dalej. Za rok - dwa nikt o DB3350 nie będzie pamiętał, a K750-ki i k800-ki będą nadal spełniały swoje zadanie :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#32 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 17 July 2012 - 21:36

Po pierwsze primo, odzywki per "koleś" i "gościu" zachowaj dla siebie <_< Po drugie primo, Twoje kwiatki mnie nie interesują, a forum nie jest Twoją własnością, żebyś mógł nakazywać innym co i jak mają pisać. Po trzecie primo ultimo, piszesz totalne bzdury. Porównaj sobie modele z A1 do tych z A2 pod względem szybkości, reakcji na klawisze itd. Włącz sobie w telefonie z DB2020 np. W660 czy W850 flash menu, przytrzymaj razem np. klawisze w prawo i w dół i sprawdź czy tak szybko reaguje jakikolwiek telefon z platformy A2. Szybko okaże się, że A2 nie ma szans. Fakt, A2 mają szybsze procesory, potrafią uruchomić bardziej wymagające aplikacje java i w niektórych wypadkach mają zaimplementowane ciekawe innowacje - multimedia menu, pokazy slajdów itd. ale generalnie rzecz biorąc codzienna funkcjonalność i bezawaryjność tych telefonów jest na znacznie niższym poziomie.

I jeszcze jedno. Większość modeli z DB3350 którymi się tak podniecasz to zwykły elektroniczny szrot. Jedynymi wyjątkami są Aino i Yari. Reszta to tandetna jakość wykonania materiałów obudowy, tandetna jakość wykonania podzespołów (pękające taśmy, aparaty robiące fotki z podłużnymi paskami), padające kości flash i tak dalej. Za rok - dwa nikt o DB3350 nie będzie pamiętał, a K750-ki i k800-ki będą nadal spełniały swoje zadanie :)


Jak bym ci nie napisał i tak skaczesz do gardła więc się już nie będę wypowiadał w żaden sposób wodzu adminie.

I ja się NIE podniecam jak ty starociami :)
I NIE wszyscy lubią twoje suche żarciki.

Staram się pomóc, ale ty wyskoczysz jak zawsze. Doskonale wiem mój drogi jak działają te telefony nie musisz mi pokazywać i opisywać. Ja napisałem tylko że szybsze, a porównując Flash Menu z a2 do a1 to jak porównywać dwie inne technologie, w DB3350 jest Flash Lite 3.0 a w a1 jest 1.1 , okrojone rzeczy, zmniejszona funkcjonalność więc nie ma się co dziwić że szybciej reagują, nie mają też animacji i przejść takich jak na A2.
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#33 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 18 July 2012 - 11:14

Taa, także i ja się udzielę. W sprawie Nokii nie pomogę - nie interesuję się ani się na nich nie znam.
Odnośnie SE. K750i jest wg mnie dobrym wyborem. Co z tego, że ten telefon jest stary? Przecież chyba chodzi o to, żeby on działał jak najlepiej, był bezawaryjny i wygodny w obsłudze. Jeśli patrzeć tak, że ten telefon jest "stary", to za rok będziemy tak mówić o modelach C905 czy W995, że są to szroty nienadające się do użytku, ponieważ "są stare, dawno je wprowadzono na rynek". Jak widać mamy inne podejście do tematu.
Ale do rzeczy.
Wg mnie z SE jest kilka ciekawych propozycji. Najpierw zacznę od tych niepewnych.
- W890i - miałem go dosłownie 3 miesiące. Stylistycznie ładnie, działał fajnie, ale jak na dłuższą metę to nie wiem. Aparat raczej kiepski.
- C902 - W902 jest modelem ciekawym, dobrym, można rzec że obecnie unikatowym. Ciężko go spotkać na polskim rynku. Z C902 jest łatwiej, jeśli jest też tak dopracowany jak W902 to może też być ciekawa opcja.
- K800 - można rzec "telefon legenda". Zapewne wielu kiedyś o nim marzyło :) Świetny aparat, spory ekran, po prostu świetny.
- K850 - nie wiem czy też tak idealny jak K800, ale opinie krążą dobre.

Na prawdę modeli kilka jest. I to, że jest stary to nie znaczy że jest zły, słaby, bezużyteczny.
Tak na prawdę w tym temacie padły już chyba wszystkie możliwe propozycje. Teraz wchodzisz na alledrogo i przeglądasz ceny konkretnych modeli. Reszta już w Twoich rękach.
  • 0

DENON DJ


#34 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 18 July 2012 - 13:07

C902 nie chcę ,miałem i wydałem.Wziąłem go tylko dlatego,że był za 25zł z papierami(zgodnymi) ale bez akcesorii i okazał się sprawny,to 1 wg mnie jest ważniejsze niż akcesoria.W890 wadliwy ,k850 wadliwy,k800 ok tylko nie wiem jak joy pochodzi bo ludzie nie zbyt dbają o to,d750 i podobne ,wszystko ok nie wiem jak z joyem bo babka za niego chce 45zł full komplet1,jest podobno pierwszym właścicielem,c510 ok.Cena i czas pokaże co wezmę.
  • 0

#35 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 18 July 2012 - 16:11

Kupiłem tego c510 ma semcboot 029 czy na tym semcboocie mogę wgrywać patche ?
  • 0

#36 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 18 July 2012 - 16:21

To nie zależy od semcboot, tylko od certyfikatu.
Do wgrywania na stałe patchy wymagany jest certyfikat Brown. Jeśli go nie masz, mogę zmienić ci certyfikat na brown przez internet za pomocą Setool box 3. Pisz na GG 4164486.

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0


0 user(s) are reading this topic