Jump to content


Photo

Problem z aplikacjami.


  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1 OFFLINE   Patek5i

Patek5i

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 20 posts
    • Time Online: 13h 41m

Posted 24 June 2012 - 11:30

Witam. Od niedługiego czasu mam se Xperie Neo V. Po raz pierwszy gdy instalowałem androida (aktualizowałem) to nie zrobiłem wipa, tylko od razu na sucho zaktualizowałem do wersji 4.0.4. Były problemy. Przywróciłem ustawienia fabryczne, wyczyściłem kartę, ale android 4.0.4 był dalej. No właśnie i tak oto: gry włączam jakąś aplikacje, to wyświetla mi się komunikat: Niestety, aplikacja xxx została zatrzymana. I tak dzieję się np w: GT racing HD, Asphalt 6 HD, dungeon fighter, zainstalowane fabrycznie mapy google i nawigacja (także wbudowana fabrycznie). Tam pojawia się komunikat. Pobrałem Max Payne mobile. Ściągnęło mi się 1,5GB i nie chce działać. Nawet nie pograłem w to bo gdy chcę pograć to mi po prostu wraca na pulpit. Następnie ShadowGun. Gra chodzi, ale niepoprawnie, bo nie działa kursor. Na androidzie 2.3.4 (nie pamiętam dokładnie wersji) wszystko chodziło jak ta lala. W grze LifeQuest niekiedy nie działa kursor. I wy także macie takie problemy? Mam zamiar kupić kartę pamięci class10 sand disk. Jak myślicie? Wyciągnie? Czy istnieje może GO Launcher w języku polskim? Menu bardzo fajnie chodziło i było bardzo funkcjonalne, a na dodatek fajnie chodziło, ale wszystko w języku angielskim i chińskim. Czy znacie jakąś darmową stronę z grami na androida? Czy istnieje emulator nintendo DS na mojego soniaka?
  • 0

#2 OFFLINE   najodleglejszy

najodleglejszy

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 191 posts
    • Time Online: 7d 12h 42m

Posted 24 June 2012 - 12:00

nie wszystkie gry są jeszcze zoptymalizowane żeby poprawnie działać na ICS. czekać.
emulator NDS jest, ale z tego co pamiętam bardzo słabo działa (tak tylko żeby pokazać że się da).
class 10 spokojnie da radę.
GO Launcher EX PL:

Please Login or Register to see this Hidden Content


a ściąganie płatnych gier za darmo jest nielegalne :3

Edited by najodleglejszy, 24 June 2012 - 12:02.

  • 0

#3 OFFLINE   Patek5i

Patek5i

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 20 posts
    • Time Online: 13h 41m

Posted 24 June 2012 - 12:21

Drogi kolego. Dziękuję za szybką i treściwą odpowiedź, ale żeby ściągnąć grę legalnie trzeba mieć internet. Ja właśnie od września nie będę miał internetu i chciałbym sobie pościągać. Ściągnąłem z google play i co mam robić jak wydałem np: 3.17 zł na grę i lipka??? Czy będzie możliwość w najbliższej przyszłości, że zoptymalizują to jakoś i będzie Nds chodziło. Wbrew pozorom procek 1Ghz na smarcie robi na mnie wrażenie, ale taki SGS III ma cztery rdzenie po 1,5 Ghz. To dopiero robi wrażenie. Fajnie byłoby sobie zagrać w pokemon pearl na komórce, no ale to tylko, lub aż telefon (a raczej smrtfon). Ale grając w takiego shadowguna, to muszę przyznać: szczena opada (na androidzie 2.3.4 bo na 4.0.4 nie da się grać :(). Ale zwalili tą robotę z tym androidem. Zamiast usprawnić to zepsuli. Zauważyłem, że gry z wysokim użyciem procesora tak działają tylko np: fruit ninja działa, albo angry birds działają bez przycinki.
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 24 June 2012 - 13:28

Drogi kolego. Dziękuję za szybką i treściwą odpowiedź, ale żeby ściągnąć grę legalnie trzeba mieć internet. Ja właśnie od września nie będę miał internetu i chciałbym sobie pościągać. Ściągnąłem z google play i co mam robić jak wydałem np: 3.17 zł na grę i lipka???


Nie rozumiem. Istnieją hot spoty, istnieją niezłe taryfy internetowe z gigabajtami transferu w przystępnych cenach... No chyba że wybierasz się na odludzie gdzie nawet zasięgu nie będzie, to możesz kupić pojemną kartę i zrobić zapas gier na jakiś czas :P

Wbrew pozorom procek 1Ghz na smarcie robi na mnie wrażenie, ale taki SGS III ma cztery rdzenie po 1,5 Ghz. To dopiero robi wrażenie.


Zaiste. A jakie fajne efekty wizualne i zapachowe wydaje podczas wydajnej pracy na 4 rdzeniach: http://www.sonyerics...-i-to-doslownie :D
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   najodleglejszy

najodleglejszy

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 191 posts
    • Time Online: 7d 12h 42m

Posted 24 June 2012 - 13:34

owszem, procek robi wrażenie, ale emulatory sprawiają problemy - np. nie uświadczysz emulatora Xbox 360 dla PC, mimo że są komputery wydajniejsze od tej konsoli.


Ściągnąłem z google play i co mam robić jak wydałem np: 3.17 zł na grę i lipka???

Google Play pozwala na zwrot pieniędzy w ciągu 15 minut od zakupienia gry, a niektórzy producenci zapewniają zwrot np. po 24 h (umieszczają wtedy stosowny komunikat w opisie aplikacji).


Ale zwalili tą robotę z tym androidem. Zamiast usprawnić to zepsuli. Zauważyłem, że gry z wysokim użyciem procesora tak działają tylko np: fruit ninja działa, albo angry birds działają bez przycinki.


to tak jakbyś powiedział: "ale zwalili robotę z tym Windowsem 7, zamiast usprawnić to teraz sterowniki z XP mi nie działają". twórcy gier muszą wprowadzić parę zmian, to wszystko.

Edited by najodleglejszy, 24 June 2012 - 13:35.

  • 2

#6 OFFLINE   Patek5i

Patek5i

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 20 posts
    • Time Online: 13h 41m

Posted 24 June 2012 - 16:47

Więc jest może gdzieś lista gier i aplikacji działających na neosie V?
  • 0

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 24 June 2012 - 19:12

Nie ma. Ale większość gier powinna śmigać, MSM8255 to dobry procesor Snapdragona. Na pewno więcej gier będzie na nim śmigało niż na nowych Xperiach od Sony, gdzie jest zastosowany mało popularny procek U8500 NovaThor i tam mogą wystąpić problemy z kompatybilnością... Nie narzekaj tylko instaluj i graj ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#8 OFFLINE   Patek5i

Patek5i

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 20 posts
    • Time Online: 13h 41m

Posted 24 June 2012 - 21:50

Hmm. No niby tak, ale gra zajefajnie pięknie chodzi i po dziesięciu, albo więcej minutach korzystania się po prostu wyłącza z komunikatem: Niestety, aplikacja xxx została zatrzymana. Czy komuś w pełni bez wyłączania chodzi asphalt 6 hd lub gt racing hd?
  • 0

#9 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 25 June 2012 - 20:51

Powiem tak, w asphalt 6 ani racing hd nie grałem, ale gram w Fife 12. Chodzi idealnie bez przycinki na androidzie 2.3. Zmień sobie tego androida do niższego na 2.3, bo na ICS dobrze chodzić Ci nie będzie jak na razie.
  • 0
Posted Image

#10 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 25 June 2012 - 21:03

Coś dziwnie że ICS dla Neo/Neo V jest bardziej zbugowany niż na LWW gdzie żadna aplikacja nie powoduje takich błędów.
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#11 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 25 June 2012 - 21:25

Może przez to że dla neo V najpierw wyszedł ICS 4.0.3 a dla WT19i 4.0.4 :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#12 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 25 June 2012 - 21:51

Niestety ICS nie nadaje się póki co do gier. Tzn gry nie nadają się pod ICSa. Autor gry musi zoptymalizować w pełni grę pod wersję oprogramowania. Narazie mało gier jest w pełni zoptymalizowanych pod ICSa. Asphalt 6 Adrenaline działa na ICS'ie, ale widać błędy graficzne, tj linie, oraz przycina się. NOVA 3 i FIFa 12 też się tną.
  • 0
Posted Image

#13 OFFLINE   Patek5i

Patek5i

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 20 posts
    • Time Online: 13h 41m

Posted 25 June 2012 - 22:12

czy dobrym rozwiązaniem byłby powrót do androida 2.3.4? Jeśli tak, to jak to się robi?
  • 0

#14 OFFLINE   najodleglejszy

najodleglejszy

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 191 posts
    • Time Online: 7d 12h 42m

Posted 25 June 2012 - 22:27

jeśli zależy Ci na grach to tak, powrót do 2.3.4 rozwiąże problem.
  • 0

#15 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 25 June 2012 - 22:34

czy dobrym rozwiązaniem byłby powrót do androida 2.3.4? Jeśli tak, to jak to się robi?


Możesz wgrać Androida 2.3.4 korzystając z naszego serwisu online. Koszt takiej usługi to 20 PLN, trzeba posiadać internet minimum 1-2 megabity, naładowaną baterię i windowsa 7. Możesz to zrobić także samemu np. flashtoolem, ale rób to z głową żeby nie uwalić kontrolera ładowania. Bo wtedy tylko wymiana płyty głównej w serwisie albo wgrywanie patchy, aby telefon jako tako działał i kalkulował procent rozładowania baterii...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#16 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 26 June 2012 - 00:30

Po co online? Jeżeli się ma naładowaną baterię na full wystarczy Flashtool, soft z Andrzejem 2.3 do twojego modelu i ogień wgrywasz :) Nic się nie zepsuje, sam robiłem tym sposobem wiele razy i zawsze działa jak należy.
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#17 OFFLINE   Patek5i

Patek5i

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 20 posts
    • Time Online: 13h 41m

Posted 26 June 2012 - 12:12

A czy może planowana jest nowsza wersja androida w najbliższym czasie?
Grając w Plants vs. Zombies zauważyłem, że aby zagrać potrzebne jest połączenie z internetem (chwilowe). Czy grając ogólnie w gry można to wyłączyć (aby nie sprawdzało). Gdy mam wyłączone Wi-Fi, to po prostu wywala mi Niestety, aplikacja Plants vs. Zombies została zatrzymana.

Edited by Patek5i, 26 June 2012 - 12:26.

  • 0

#18 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 26 June 2012 - 12:37

Nie wszystkie gry wymagają połączenia z internetem. Widocznie ta wymaga i nic na to nie poradzisz.
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#19 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 26 June 2012 - 16:32

Można poradzić coś na to. Pirat. Ale forum nie wspiera piractwa. Wiem coś o tym ^_^
  • 0
Posted Image

#20 OFFLINE   Patek5i

Patek5i

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 20 posts
    • Time Online: 13h 41m

Posted 26 June 2012 - 21:33

No cóż niestety. Ale wydałem na grę daną kwotę pieniędzy i musi mnie łączyć z internetem...W domu mam Wi-Fi, ale jak gdzieś jadę, albo coś w tym stylu i nie mam dostępu do internetu. No nie wiem czemu ma to służyć skoro aktualizacje się nie pojawiają, a na piracie zapewne można pograć za pomocą jakiegoś programu i co? I na to samo wyjdzie. Ten co zapłacił powinien mieć takie coś, że nie łączy go przy każdym uruchomieniu z internetem.
  • 0


0 user(s) are reading this topic