Jump to content


Photo

Problem z Wi-Fi (aplikacje)


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   zxc79

zxc79

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 11 posts
    • Time Online: 1d 13h 58m

Posted 23 June 2012 - 11:13

Witam,
wiem problem był na forum, ale nic mi nie pomaga. Otóż tak gdy wchodzę w aplikację youtube i wyskakuje mi okno "Ustaw. internetowe", pod czym są dwie opcje "Łącz, używając:", które jest puste i niżej "Zezwól na poł. lokal." gdzie mam wybrane tak.
Wi-Fi mam włączone i sprawne, przeglądarka działa ale gdy wchodzę na youtuba, klikam na "zaloguj się" to wyskakuje mi napis "Błąd komunikacji. Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z operatorem.", a gdy .gdy klikam na film to pojawia się okienko z napisem "Odtwarzanie nie powiodło się". Dodam, że inne strony działają.
Pomocy!!

Edited by zxc79, 23 June 2012 - 11:16.

  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 23 June 2012 - 12:22

Spróbuj utworzyć jakiś pusty profil internetowy np. Internet i ustaw go jako główny profil do łączenia się z internetem. Jak to nie pomoże, ustaw ten profil w ustawieniach danej aplikacji. Zazwyczaj taki trick pomagał :)
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic