Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Czy warto ?


  • This topic is locked This topic is locked
26 replies to this topic

#21 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 21 May 2012 - 19:51

Ale przy upadku liva nie rozwali się ekran tak jak mojej mamie w galaxy mini ze stołu na podłogę było częściowo białe tło i kolorowe linie.Bardziej elegancko i solidniej to htc.A muzuka to live ta dioda mi się w nim podoba.Chciałbym jutro iść kupić coś z tych 2 modeli.Planuję tak: czarny htc albo live wolę biały ale jak trafi się czarny po okazyjnej cenie to wiadomo.
  • 0

#22 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 21 May 2012 - 19:54

Też wolę SE ale HTC niby wytrzymalszy.Przekonajcie mnie do któregoś bo poddaje się co wziąć
  • 0

#23 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 21 May 2012 - 20:02

Też myślałem, że neo jest słaba. Teraz po szkole leci na biurko. Żadnej rysy na ekranie, a folii nie używam. Pokrowca na ekran też nie mam. Mam jedynie na boki i tył. Jeżeli nie będziesz się wyżywał na telefonie to weź live. A jeżeli się łatwo denerwujesz to możesz kupić nokie 3310 :)

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
  • 0
Posted Image

#24 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 21 May 2012 - 21:10

Nie wiem dlaczego ale x8 black mi się podoba choć jest to już stary model.
  • 0

#25 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 21 May 2012 - 23:34

Nie wiem dlaczego ale x8 black mi się podoba choć jest to już stary model.


Nie taki znowu stary... Pomyśl sobie, że jego następca - czyli Tapioca - jeszcze nie został oficjalnie zaprezentowany :) Jak Ci się tylko podoba, to kupuj. Wiele nie kosztuje, można go fajnie przerobić @ W8 i czas pokazał, że jest to solidny, wytrzymały telefonik bez wad fabrycznych :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#26 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 22 May 2012 - 17:42

Kupiłem HTC jednak i jestem zadowolony.Mam pytanie jak ustawić menu tak,żeby w bok były strony ?
  • 0

#27 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 22 May 2012 - 17:48

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic