Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Jakie słuchawki do wildfire S


  • This topic is locked This topic is locked
33 replies to this topic

#21 OFFLINE   dawinet

dawinet

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 8 posts
    • Time Online: 13h 59m

Posted 06 May 2012 - 19:32

Polecam wam słuchawki Panasonic hje-120 mam już je prawie pół roku i sprawują się dobrze. Moje poprzednie słuchawki Hpm-70 i te Panasonici mają lepszą jakość dzwięku i lepiej siedzą w uszach. Są tanie i grają lepiej od MH610 (porównywałem na Neo V, Yari i k800i)

Edited by dawinet, 06 May 2012 - 19:34.

  • 0
Posted Image

#22 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 06 May 2012 - 19:36

Nie kłóćcie się !Jak uda się wykombinować kasę na te słuchawki to było by fajnie tym bardziej że jeżdżę wszędzie rowerem a kabel jest nie zbyt wygodny a słuchawki bt co mam w domu są nie praktyczne.chociaż ponad 100zł to dużo jak na słuchawki a jak z zasięgiem ?Jeśli nie uda się to wezmę mh-610.Gdyby była możliwość to kupił bym samego pilota bo mam hpm 70 i pasują idealnie.A co do mw600 jakiś użyć argumentów,żeby przekonać rodziców na nie ?


Przeczytaj recenzję: http://sony.yt/index...wego-bluetooth/ - argumenty nasuną Ci się same :) Co do zasięgu - będziesz zadowolony. Ja jeździłem na rowerze słuchając muzyki przez MW600 podczas gdy telefon był schowany w plecaku z tyłu lub w bocznej torbie i nie było żadnych problemów po automatycznym dostrojeniu częstotliwości przez zestaw :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#23 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 06 May 2012 - 19:57

Jeśli ja miałbym polecić słuchawki byłyby one na kablu. Firma to Philips a model SHE3682. Mam te słuchawki rok ! Pierwsze takie, które tyle działają. Kabel mają bardzo wytrzymały. Bassy niezłe. Słucham muzyki codziennie i wiem co mówię, bo na szajskich słuchawkach muzyki słuchać nie lubię.


Dźwięk
Połączenie przewodowe: dwa równoległe, symetryczne
Długość przewodu: 1,2 m
Złącze: 3,5 mm
Wykończenie złącza: chromowane
Pasmo przenoszenia: 10?23 500 Hz
Impedancja: 16 om
Maksymalna moc wejściowa: 50 mW
Czułość: 102 dB
Typ: Dynamiczne <------takie podstawowe informację

Please Login or Register to see this Hidden Content

<----- zobacz opinie i cenę.

Please Login or Register to see this Hidden Content

<-----strona producenta

Please Login or Register to see this Hidden Content

<----- kolejne recenzje

Please Login or Register to see this Hidden Content

<----- więcej opinii

Słuchawki godne polecenia i pieniędzy;)

Edited by krzysiek21nh, 06 May 2012 - 19:59.

  • 0
Posted Image

#24 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 06 May 2012 - 21:38

To i ja coś napiszę od siebie :P

Po pierwsze - nie patrz nawet na Creative'y EP630. Kiedyś już ktoś napisał, że te słuchawki ludzie wybierali, bo były dobre ale kilka lat temu.

Ja, podobnie jak Jurij, będę Cię przekonywał, żebyś uzbierał kasę na słuchawki BT. Na początku myślałem, że fajny bajer i tyle. Ale dopiero jak zacząłem ich używać to poczułem wygodę wynikającą z użytkowania. Najprostszy przykład - musisz poodkrzurzać/posprzątać pokój. I na zwykłych słuchawkach wkładasz telefon do kieszeni, kabel cały czas lata Ci po brzuchu, obawa żeby nie wyrwać gniazda słuchawkowego czy wtyku. Przy słuchawkach BT, telefon kładziesz gdzieś na półce, chodzisz po całym pokoju i nic ze sobą nie ciągasz, tylko pilot przypinasz do koszulki. Ogromna wygoda.
Sam mam MH100, ale niedługo zapewne zmienię na MW600. Tutaj masz świetną recenzję MH100: http://sony.yt/index...ericsson-mh100/ . Tak na prawdę to nie przesiadałbym się, gdyby nie fakt, że MW 600 posiadają radio. Wyświetlacz tak na prawdę nie jest mi za bardzo potrzebny (oczywiście przydaje się, szczególnie przy połączeniach), ale Radio przydałoby się. Jednak nigdy nie będę żałował wyboru MH100. Na prawdę, to jaką wygodę one dają jest nieocenione. Jedynym problemem dla niektórych może być fakt, że ciężko znaleźć akustykę do słuchawek BT, jednak ja mam org w W995 i gra tak samo jak na słuchawkach, na akustyce od Blacklizarda. Tak więc po raz kolejny przekonuję Cię, abyś dozbierał trochę kasy i kupił bezprzewodowe. POLECAM :)
  • 0

DENON DJ


#25 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 08 May 2012 - 07:38

Więc tak wczoraj gadałem na temat mw600 z rodzicami i powiedzieli że wolą mi na kablu kupić.Philipsa trochę drogie ale nad tymi bym musiał jeszcze pogadać.
  • 0

#26 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 08 May 2012 - 08:24

Ja na Twoim miejscu próbowałbym przekonywać rodziców, żeby dali Ci np. te 40-50zł na słuchawki, a resztę sam sobie dozbierasz ;)
Jeśli nie na MW600, to na MH100...
  • 0

DENON DJ


#27 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 08 May 2012 - 08:58

Ale z mh 100 nie da się słuchać radia tylko w aino podobno.
  • 0

#28 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 08 May 2012 - 10:04

Niby tak, jest to wada, ale i cena dużo niższa. Dasz radę - zbieraj na MW600, jeśli nie - na MH100 :P
  • 0

DENON DJ


#29 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 08 May 2012 - 11:42

A ja nadal polecam te Philipsa. Znajdziesz do 50zł w jakimś sklepie jak np. Media Markt;)
  • 0
Posted Image

#30 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 22 May 2012 - 18:34

Mała aktualizacja tematu :)Kupiłem jednak htc i nie dostałem słuchawek więc jakie do niego warto dokupić ?
  • 0

#31 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 22 May 2012 - 19:37

Od razu napisze, żeby nie było. Słuchawki od SE nie będą działać. HTC ma inne wejścia jack. Tzn będą działać, ale wciśnięte tylko do połowy. Jak się da do końca to będzie acapella, będzie grała jedna słuchawka i w dodatku bardzo cicho.

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
  • 0
Posted Image

#32 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 22 May 2012 - 20:02

Szkoda,to jakie będą dobre ?
  • 0

#33 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 22 May 2012 - 20:30

Wybierz moje które opisywałem.
  • 0
Posted Image

#34 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 25 May 2012 - 18:42

Niestety nie mogłem znaleźć philipsów więc wziąłem thomsony i jestem zadowolony.Temat zamykam.
  • 0


0 user(s) are reading this topic