Jump to content


Photo

zylo- problem z kartą pamięci


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   koliba

koliba

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 16 posts
    • Time Online: 8h 12m

Posted 05 May 2012 - 12:52

W moim SE ZYLO, od jakiegoś czasu nic sie nie zapisywało na karcie pamięci . Ale teraz po włączeniu telefonu wyskakuje komunikat - "czy aby na pewno chcesz sformatować kartę pamięci ...itd" Daje że tak, niby sie formatuje, ale tak na prawdę to nic się z nią nie dzieje. Kiedy wejdę w menadżer plików, wyskakuje mi, że "Sprawdzanie karty pamięci" Dodatkowo, komputer, po podłączeniu telefonu, nie czyta jej. Wydaje mi się, że to wina telefonu. Dodam, że aktualizowałam oprogramowanie telefonu, więc to nie tu leży wina.... POMOCY! z góry dzięki


bartolinio3: Poprawiłem wygląd posta.

Edited by bartolinio3, 05 May 2012 - 13:01.

  • 0

#2 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 05 May 2012 - 13:06

Mi to wygląda na uszkodzoną kartę. Sprawdź ją w innym telefonie :)
Posted Image

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 05 May 2012 - 14:02

Jeśli telefon jak i komputer nie czytają karty, to wina leży po stronie karty. Kup nową ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 05 May 2012 - 21:12

Jaki system plików pokazuje ci w systemie na tej karcie? Jeśli możesz oczywiście podglądnąć.
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850


0 user(s) are reading this topic