Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Zmiana w995?


  • This topic is locked This topic is locked
24 replies to this topic

#21 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 30 April 2012 - 14:45

Co ma pilot do dźwięku??? pilot jedynie przekazuje dźwięk, a słuchawki grają!!!

sam w swoim c901 mam akustykę z w995 i na MW-600 gra po prostu doskonale


to chyba nie słyszałeś muzyki z mojego telefonu...zalezy od rodzaju muzyki. jak słuchasz techno czy metalu to łatwo znaleźć akustyke czy ustawienia korektora, a przt musyce, któej ja słucham muszę mieć wszystko dokłądnie poustawiane, nie żartuję. pół godziny zabawy EQ i dsp i dźwięk w końcu jest.
  • 0
Posted Image

#22 OFFLINE   kojack

kojack

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 120 posts
    • Time Online: 2d 6h 41m

Posted 30 April 2012 - 15:05

Przeglądając teraz allegro, to wszystko oprócz Neo V się nie podoba. Co do tej przekątnej ekranu, przeszedłem się do miejscowego punktu orange i wg. mnie dobrze pisze się smsy, qwerty nie jest wymagana.
Marki to SonyEricsson i Nokia, chociaż do Nokii nie mam zaufania po ostatniej 5530 :)
Wymagania: troszke muzyki, troszke zdjęć. Nie muszą być zajefajnie dobre zdjęcia bylebyły wyraźne, a muzyka minimum taka jak X10MP bo siostra ma taką w domu.
  • 0
Posted ImageSAMSUNG GALAXY S II + SE W995 = Skok do nowości i powrót do starości :)

#23 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 30 April 2012 - 15:50

To muzyka na neo v jest taka jak w x10mp. może trochę głośniejsza. aparat lepsza i kamera też. ogólnie moim zdaniem lepszy telefon. do nokii nie mam za bardzo przekonania. przeżywali nokię 500, a później powiedzieli, ze to niewypał. tak samo lumia 710 i lumia 900 - niewypały.
  • 0
Posted Image

#24 OFFLINE   kojack

kojack

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 120 posts
    • Time Online: 2d 6h 41m

Posted 01 May 2012 - 10:29

Tak też powiedziałem Nokia, bo miałem chyba 500tke w rękach i doznałem mieszanych uczuć.
Wybór padł na Neo V. Będę szukał na allegro, a co do W995 mojego zapraszam do forumowej giełdy, gdzie zostanie wystawiony.
Do zamknięcia.

Pozdrawiam
  • 0
Posted ImageSAMSUNG GALAXY S II + SE W995 = Skok do nowości i powrót do starości :)

#25 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 01 May 2012 - 11:01

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Posted Image


0 user(s) are reading this topic