Jump to content


Photo

[Rozwiązany] k310i@w200i R4HA014 - poszukuje pl.lng


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Quake96

Quake96

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 14 posts
    • Time Online: 11h 30m

Posted 20 April 2012 - 16:57

Siema :)

Poszukuje pliku pl.lng (najlepiej jakiegoś zmodyfikowanego, ale w ostateczności może być oryginalny), dla softu R4HA014. Znalazłem jakiś zmodowany plik pl.lng ale chyba jest od innej wersji bo wszystkie nazwy są pomieszane (zamiast wiadomości, mam Kopie Robocze)... Nie chce mi się specjalnie reflashować (najpierw na soft k310, potem znów na w200 i do tego modyfikacje), a nigdzie nie mogę takowego pliku znaleźć. W necie znalazłem jeden wypakowany soft R4HA014, ale nie ma w sobie polskiego języka :/
  • 0
Jurij: Nieregulaminowa sygnatura została skasowana. Proszę zapoznać się z regulaminem forum.

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 20 April 2012 - 17:29

Trzymaj: Attached File  LANGUAGE.rar   751.01K   23 downloads Cały folder language z polskim językiem z softu W200 R4HA014 :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Quake96

Quake96

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 14 posts
    • Time Online: 11h 30m

Posted 20 April 2012 - 17:31

Dzięki Ci dobry człowieku... Już ze 2 godziny się męcze żeby to znaleźć ^^
  • 0
Jurij: Nieregulaminowa sygnatura została skasowana. Proszę zapoznać się z regulaminem forum.

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 20 April 2012 - 17:38

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic