Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Duży zegar


  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 13 March 2012 - 18:37

Otóż to wgrałem customize_upgrade.xml tam gdzie trzeba. Zegar owszem jest duży lecz nie ma możliwości zmiany na mały.. tylko od razu po włączeniu telefonu jest on duży. jaki jest problem.? wie ktoś?
  • 0
Posted Image

#2 ONLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,115 posts
    • Time Online: 564d 20h 28m

Posted 13 March 2012 - 18:44

Nie rozumiem... wgrałeś customize_upgrade.xml żeby mieć duży zegar po czym narzekasz, że zegar nie jest mały? :blink:
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 13 March 2012 - 18:58

Ustawienia>wyświetlacz i ma być opcja: rozmiar zegara, trochę zaangażowania a nie od razu problem.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#4 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 13 March 2012 - 19:52

Boże ludzie po prostu chce żeby można było to zmienić czasem.. II gdyby bylo to w ustawieniach nie pisalbym tego postu
  • 0
Posted Image

#5 ONLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,115 posts
    • Time Online: 564d 20h 28m

Posted 13 March 2012 - 19:58

No bo customize_upgrade.xml na sztywno zmienia oryginalne wartości, a nie dodaje opcję do menu. Jak chcesz zmniejszyć zegar - wgraj odpowiednie customize_upgrade.xml :P Mysle, ze dodanie funkcjonalnosci zmiany rozmiaru zegara z poziomu menu byloby mozliwe za pomoca patcha...ale komu w dobie Androida chce się w to bawić :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#6 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 13 March 2012 - 20:25

Nie wiem dlaczego akurat u Ciebie w wyświetlaczu nie ma tej opcji. U mnie w Zylo po wgraniu tego pliku wskoczyła opcja "rozmiar zegara-mały-duży" spróbuj wgrać mój powinien pasować to ta sama platforma.

Attached Files


  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#7 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 13 March 2012 - 20:31

Jurij jest możliwa bo już raz to zrobiłem...
Ok sprawdzę ten od Ciebie, może się uda.
  • 0
Posted Image

#8 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 14 March 2012 - 23:05

Działa Ci?
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#9 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 15 March 2012 - 15:42

Jest tak że tylko mam duży zegar. Nie ma tej opcji do zmiany do małej. Ale wiesz co? Zmieniłem layout i nie będę zmieniał na mały bo fajnie to wygląda i przynajmniej nie muszę się wpatrywać w telefon która godzina:D. Dzięki za chęci.
  • 0
Posted Image

#10 ONLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,115 posts
    • Time Online: 564d 20h 28m

Posted 15 March 2012 - 17:05

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic