Jump to content


Photo

Jak zapobiegać całkowitemu wyłączaniu telefonu czerwoną słuchawką ?


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   wlodarek1

wlodarek1

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 10 posts
    • Time Online: 4h 44m

Posted 28 November 2011 - 18:48

Mam taki problem; mojej mamie która ma SE T280I często zdarza się chwilę za długo przytrzymać
"czerwoną słuchawkę " i całkowicie wyłączać telefon .
Z ponownym włączeniem poprzez dłusze przytrzymanie czerwonej słuchawki jest już kłopot ,
bo po ponownym włączeniu wyskakują powiadomienia o nieodebranych połączeniach a z nimi mama nie umie sobie poradzić . Czy można więc jakoś ustawić w SE T280I - by dłuższe przytrzymywanie czerwonej słuchawki nie wyłączało komórki , lub chociaż zwiększyć czas przytrzymania [w sekundach]
po którym komórka się wyłącza ?
Z góry dzięki za wszelkie porady :)
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 28 November 2011 - 19:13

Niestety nie ma takiej opcji. Jedyne co mogę doradzić, to przed ponownym włączeniem wyjąć i włożyć baterię - powinno to przyspieszyć reakcję na włączenie. Niestety jest to Sagem i jest kompletnie nie do zmodyfikowania. Najlepszym rozwiązaniem byłoby wymienić go na bardziej kobiecy telefon, np. W580, T650, W660 czy inny z DB2010/DB2020/A2 :) Teraz te telefony można dostać z powodzeniem grubo poniżej 100zł, więc jeśli T280 jest w ładnym stanie, może dało by się to załatwić nawet bez dopłaty :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic