Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Brak połaczenia z farem


  • This topic is locked This topic is locked
12 replies to this topic

#1 OFFLINE   hadziu

hadziu

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 14m

Posted 22 November 2011 - 13:00

witam was podlaczylem swojego zylo poprzez usb i wlaczylem ten proglam far2 i caly czas jest connect dlaczego nie chce sie polaczyc ??


Adogard: Witam na forum :). Przeniosłem Twoje pytanie do nowego tematu. W tamtym temacie dodajemy tylko modyfikacje. Pozdrawiam.

Edited by Adogard, 22 November 2011 - 15:22.

  • 0

#2 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 22 November 2011 - 15:53

sterowniki usb sa zainstalowane?
  • 0

#3 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 22 November 2011 - 16:02

Najpierw włącz program, a potem podłącz telefon, bo z tego co piszesz wynika, że zrobiłeś na odwrót :)
  • 0
Posted Image

#4 OFFLINE   pawcio_zelo

pawcio_zelo

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 5 posts
    • Time Online: 3h 7m

Posted 23 November 2011 - 19:30

Witam wszystkich ;] jestem tu nowy i mam problem. Nie mogę połączyć mojego Zylo z far'em. Zrobiłem wszystko co należało, ale ciągle brak połączenie. Długo mam czekać zanim się połączy?
  • 0

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 23 November 2011 - 19:43

Inne telefony wykrywane są bez problemów? Złącze jest czyste (złote)? Spróbuj podpiąć z 2i5 zamiast z "c". Przed podpięciem wyjmij baterię na kilka minut. Zmień port usb, zmień kabel. Jak nie masz innych telefonów, spróbuj go podłączyć do Omniusa i sprawdź czy jest wykrywany. Upewnij się, że masz odpowiednie wtyczki w Farze do obsługi CID 81 :)
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#6 OFFLINE   pawcio_zelo

pawcio_zelo

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 5 posts
    • Time Online: 3h 7m

Posted 23 November 2011 - 20:11

Innych telefonów nie mam aby sprawdzić, złączę jest czyste. Wszystko jest sprawne, lecz jest bez zmian, niestety ale będę musiał się poddać :/
Wielkie dzięki za radę ;)
  • 0

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 23 November 2011 - 21:01

Czemu poddać? Sprawdzałeś na Omniusie? Wyjmowałeś baterię na kilka minut przed podłączeniem? Odinstaluj stery gg flash usb, zrestartuj kompa i zainstaluj najnowsze. SEUS widzi telefon?
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#8 OFFLINE   pawcio_zelo

pawcio_zelo

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 5 posts
    • Time Online: 3h 7m

Posted 23 November 2011 - 22:01

Na Omniusie nie sprawdzałem. Baterie wyjmowałem, instalowałem stery też ale nie działało. Wyskakuję okno z zawartością komy wiec to chyba nie wina połączenia.

Sprawdziłem na Omniusie i go znalazło
  • 0

#9 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 23 November 2011 - 22:41

Nie powinno wyskakiwać okienko z zawartością telefonu. Telefon ma być wyłączony - najlepiej wyjąć i włożyć baterię, trzymać "c" lub "2i5" i podpiąć kabel kiedy program o to poprosi. Ściągnij sobie tego fara: *1266-far-z-wtyczkami-sefp2-oraz-cxc/ i wrzuć te wtyczki do folderu plugins w farze: *1244-sefp-2-145-cid53-81-2011/ :) A dopiero potem uruchom program i podłącz telefon ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#10 OFFLINE   pawcio_zelo

pawcio_zelo

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 5 posts
    • Time Online: 3h 7m

Posted 23 November 2011 - 22:55

Już sobie poradziłem;] mam jeszcze inne pytanie: mógłby ktoś podać kilka wskazówek dotyczących zmiany czcionki(gdzie to wkleić), gdzie wrzucić pliki .thm
  • 0

#11 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 23 November 2011 - 23:05

Tu masz wszystko opisane, cały system plików w Sony Ericssonach: http://www.sonyerics...ny-ericssonach/ :)
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#12 OFFLINE   pawcio_zelo

pawcio_zelo

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 5 posts
    • Time Online: 3h 7m

Posted 23 November 2011 - 23:20

Dzięki wielkie za wszystko ;]
  • 0

#13 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 14 January 2012 - 12:41

Problem został rozwiązany , a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje / uwagi / opinie / sugestie proszę zgłaszać Redakcji SonyEricsson-World poprzez PW.
  • 0

DENON DJ



1 user(s) are reading this topic