←  Vivaz Pro

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Nawigacja dla Vivaz Pro

Zablokowany

slivka91 - zdjęcie slivka91 04 wrz 2013

Witam ;)

Planuję zmienić navi w Vivazie Pro. Chciałbym Was się doradzić jaka byłaby najlepsza na tego Symbianowca. Równie ważne dla mnie są mapy. Wyłącznie europejskie.
Mam Garmina tymczasowo ale zbytnio mnie nie przekonuje.
Użytkownik slivka91 edytował ten post 04 wrzesień 2013 - 19:19
Odpowiedz

faflak - zdjęcie faflak 04 wrz 2013

o konkreteach na symbiana to mozna raczej zapomniec...z tego co wyczytalem to wlasnie garmina polecaja chyba ze cos typowo dla noki - ovi ? ale czy to dziala bez wsparcia gsm to nie wiem i czy na vivazie odpali ? moze w koncu vivaz na nokii oparty
nie ma sie co oszukiwac symbian odchodzi w zapomnienie...
Użytkownik faflak edytował ten post 04 wrzesień 2013 - 21:18
Odpowiedz

slivka91 - zdjęcie slivka91 04 wrz 2013

Tyle to ja wiem, że Symbian w zasadzie już zapomniany. Ovi nie zadziała. Próbowane wczoraj. Hack na instalację plików dla Nokii powienien załatwić sytuację (błąd twórców Symbiana, że robili go w zasadzie tylko pod Nokie) No to będę musiał z Garminem przeżyć :P Nie używam często nawigacji ale na wszelki wypadek zawsze warto mieć ;) Nawet w W850 Google Maps zainstalowane mam. Jeszcze aktualne mapy wgrać trzeba będzie i wsio ;)
Użytkownik slivka91 edytował ten post 04 wrzesień 2013 - 21:59
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 04 wrz 2013

Jest Google Maps na Symbiana, to sobie zainstaluj. Do orientacji w terenie w zupełności to wystarcza. A jak potrzebujesz czegoś lepszego, to tylko Auto Mapa na Androida ;)
Odpowiedz

slivka91 - zdjęcie slivka91 05 wrz 2013

Krótko zwięźle i konkretnie :) Dzięki za pomoc :)
Odpowiedz
Zablokowany