←  Xperia neo

Sony.yt - International Sony Forum

»

Xperia NEO Problem z WiFi po zmianie na us...

Jamaican's Photo Jamaican 26 Nov 2012

Siema, elo.

Mam taki problem. Wczoraj zmieniłem na ustawienia fabryczne, w nocy nasciagalem z domowego wifi z 1,5 gb gier wrzuciłem z 1,5gb muzyki (karta 8 gb). Ide sobie do szkoły słucham nowej muzyki, w szkole też z grami lekcje ciekawsze, no ale patrzę - nie ma wifi, chociaz w szkole powinno byc. No to co tam, cos pewnie w szkole znowu popsuli nie zwracalem na to uwagi. W domu chce sie polaczyc ze swiatem (wifi), wciskam "Wlacz WiFi" czekam, czekam i nie ma sieci żadnej. Wychodze do pulpitu wracam do wifi, patrzę, a tam Wylaczanie wifi. Nie wiem co sie dzieje probuje jeszcze raz ale caly czas to samo. No i tutaj historia sie konczy a ja mam problem ;f. Nie wyszukuje żadnego wifi i samo sie wylacza. Mial ktos cos takiego, albo chociaz wie jak temu zaradzic?

Jurij: Ort. Proponuję najpierw połączyć się ze słownikiem ortograficznym ;)

EDIT: Nie widać, że to było napisane specjalnie? PS; prawdziwego błędu sam nie zauważyłeś ;)
Edited by Jamaican, 27 November 2012 - 21:52.
Quote

Jamaican's Photo Jamaican 26 Nov 2012

Hmm, nie.

A jeśli coś nie wiedzac o tym zrobilem to nastepna zmiana na ustawienia fabryczne pomoże?
Quote

Jurij's Photo Jurij 26 Nov 2012

Jeśli nic nie grzebałeś w telefonie, to zrób backup danych i zaktualizuj firmware. Jeśli to nie pomoże a masz telefon na gwarancji - oddaj. Jeśli nie masz telefonu na gwarancji, no to poszukaj dobrego serwisu.
Quote

neron's Photo neron 27 Nov 2012

Ja podepnę się pod temat chociaż mam XMP(root,wgrany OUT Kitchen) ale problem podobny z tym tylko,że u mnie wifi łapie a nie mogę się połączyć(brak połączenia,ponów próbę) z danych pakietowych normalnie korzystam. Wifi włączone dane w tle też. Raz mi się udało połączyć nawet dość długo siedziałem. Może coś jeszcze trzeba włączyć?


dante: neron załóż osobny temat. Twój problem jest podobny, ale rozwiązanie może być inne. ( 1problem = 1temat ;) ) nie róbmy niepotrzebnego bałaganu.
Edited by dante, 27 November 2012 - 14:16.
Quote