←  Elm

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Usuwanie plików - Elm

Locked

accessx's Photo accessx 05 Aug 2012

Witam, proszę o pomoc. Jak usunąć plik znajdujący się w telefonie:Menu-> Organizator-> Menadzer Plików -> Muzyka -> Sony Ericsson-> Podcasty(folder) - chce go usunac, Dzwonki(folder_ chce go usunac, Sony Ericsson (plik muzyczny) chce go usunac,. Ciagle pisze ze pliki chronione itp.
Tak samo folder Zdjecia zaeirający folder "Podcasty" chce go usunac i folder o tej samej nazwei przy WIDEO


Proszę o radę bo już normalnie, nie mogę znaleść rozwiązania tego problemu
Quote

Jurij's Photo Jurij 05 Aug 2012

Na foldery podcasty itd. jest prosty sposób. Podłącz telefon do komputera w trybie transmisji plików i nadaj tym folderom atrybuty "ukryty" pod windowsem. Wtedy te foldery nie będą widoczne w telefonie. A co do plików chronionych, usuń je skryptem albo farem. Poradnik tutaj: http://sony.yt/topic...atformy-db3350/ :)
Quote

accessx's Photo accessx 05 Aug 2012

Hm ustawiam PPM-> Właściwości -> Zaznaczam "ptaszkiem" Ukryty. I nic .. dalej jest widoczne z telefonie. Mam certyfikat RED Cid 80 lub 81.
Quote

Jurij's Photo Jurij 05 Aug 2012

Musisz zaznaczyć to na obu - tym w pamięci telefonu i tym na karcie pamięci :) A jeśli nie ta metoda to takie cuda były możliwe tylko za pomocą patcha. A że na Elmie nie da się wgrywać patchy na stałe...
Quote

accessx's Photo accessx 05 Aug 2012

Nie posiadam w telefonie karty pamięci, tylko pamięć w telefonie ;/
Quote

faflak's Photo faflak 05 Aug 2012

bez karty tez dziala ... podlaczony jako pamiec masowa ?
Quote

accessx's Photo accessx 05 Aug 2012

Tak, Panowie dziękuję. Działa. Poprostu w Tel w USB miałem ustawione PC Suite i włączał mi się menadżer plikow z PS Companion.....

Ale ustawiłem w Tel, opcje pamięci masowej i jest ok.


Kolejne pytanie odnośnie tych dzwonków, gdzie szukać wszystkie stanardowe dzwonki w Farze? :)
Quote

Jurij's Photo Jurij 05 Aug 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked