←  Prototypes | Prototypy

Sony.yt - International Sony Forum

»

Sony Ericsson p5 PARIS

danielus2009's Photo danielus2009 05 Jan 2012

Przedstawiam kilka unikalnych zdjęć działającego prototypu Sony Ericsson P5i o nazwie kodowej Paris:
Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image
Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image
Posted ImagePosted Image
Posted Image
Chętnie udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania :)
Zabrania się kopiowania zdjęć na inne portale
Edited by danielus2009, 05 January 2012 - 21:01.
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 05 Jan 2012

Według mnie to jeden z ciekawszych prototypów SE. Klasyczny slider i qwerty. To mi się podoba ;)
Może warto by było zrobic w bazie telefonów oddzielną kategorię z wycofanymi czy prototypowymi telefonami?
Quote

Jurij's Photo Jurij 05 Jan 2012

Wielkie dzięki danielus2009 za te zdjęcia, działający Sony Ericsson Paris P5 to prawdziwa rzadkość :) Bardzo mi się podoba menu i odtwarzacz... szkoda, że nie trafił do masowej produkcji... Czekamy na foty zrobione Parisem w pełnej rozdzielczości 5 MPx :)

Może warto by było zrobic w bazie telefonów oddzielną kategorię z wycofanymi czy prototypowymi telefonami?


Kiedyś myślałem o tym, ale na razie nie mam czasu na realizację tych planów :)
Quote

phillix's Photo phillix 05 Jan 2012

Kiedy ten telefon pojawił sie w sieci? System to jakiś UIQ? Daniel, jak ktoś zada pytanie to skąd bedziesz znał odpowiedź? I dlaczego zakaz kopiowania zdjęć, Ty tylko je masz? Bo wynika z tego, że tak..i jeszcze to zdjęcie z W995 :)
Quote

marmal215's Photo marmal215 05 Jan 2012

Jak można się domyślić, jest to Jego telefon i Jego zdjęcia :) a ogólnie telefon fajny, kiedyś oczywiscie widziałem. Osobiście bym sobie nie kupił, ale system mi się podoba :)
Quote

Jurij's Photo Jurij 05 Jan 2012

Kiedy ten telefon pojawił sie w sieci? System to jakiś UIQ? Daniel, jak ktoś zada pytanie to skąd bedziesz znał odpowiedź? I dlaczego zakaz kopiowania zdjęć, Ty tylko je masz? Bo wynika z tego, że tak..i jeszcze to zdjęcie z W995 :)


To jest prototyp, na świecie jest raptem kilka sztuk, a działający okaz to unikat :) System to Symbian UIQ 3.3.
Quote

marmal215's Photo marmal215 05 Jan 2012

Tylko pogratulować tak wspaniałego okazu :) takie pytanie jeszcze: jak widać język angielski, a jak jest z działaniem sieci w Polsce? Telefon pracuje w naszych zakresach?
Quote

danielus2009's Photo danielus2009 05 Jan 2012

No niestety dostępny jest tylko język angielski. Telefon bez problemu działa w polskich sieciac.
Quote

phillix's Photo phillix 05 Jan 2012

Zawsze mozesz zmienić slang samemu :)
Quote

marmal215's Photo marmal215 05 Jan 2012

phillix ale to nie jest to samo co zmienić kilka wyrazów, a resztę masz dalej polską. Nie chodzi o zmianę wiadomości na eski itp. Tutaj jest do zmiany cały język. I sa dwa problemy. Na to trzeba ogromu czasu, a po drugie to trzeba bardzo dobrze znać angielski, bo to jest jezyk (jak każdy chyba) że te same zwroty mają różne znaczenia. Czyli trzeba uważać zeby zachować sens zwrotów. Z reszta myślę że wszystko jest intuicyjne i przy nawet małej znajomości języka można się połapać :)

Oj recenzja takiego sprzetu to skarb dla każdego wielbiciela marki, a także wielki skarb dla forum :)
Edited by marmal215, 05 January 2012 - 21:48.
Quote

danielus2009's Photo danielus2009 05 Jan 2012

Ja bym prosił o jakieś zdjęcia oraz filmy zrobione tym telefonem. Miło by było gdybyś znalazł chwilę i nakręcił i napstrykał coś dla nas :) Heh nie mówiąc już o jakiejś choćby krótkiej recenzji powiązanej z historią nabycia tego modelu :)

Nie ma problemu. Jutro zrobie kilka fotek i nakrece kilka filmikow :)
Quote

marmal215's Photo marmal215 05 Jan 2012

Jak patrzę na zdjęcia tego telefonu to góra strasznie mi przypomina niektóre sagemy ;)
Quote

phillix's Photo phillix 05 Jan 2012

Oj recenzja takiego sprzetu to skarb dla każdego wielbiciela marki, a także wielki skarb dla forum :)

Nie dla forum tylko dla ojczyzny :) dla forum to zaszczyt.
Quote

bartq92's Photo bartq92 05 Jan 2012

Szkoda, że zakończyło się tylko na prototypie. A może jakieś zdjęcie tyłu telefonu ? :) Ta część bardzo mnie ciekawi ;)
Quote

Jurij's Photo Jurij 05 Jan 2012

Posted Image

Posted Image

Tył ma też fajny :)
Quote

danielus2009's Photo danielus2009 06 Jan 2012

A możesz zdradzić za ile go zakupiłeś ? Swego czasu sam miałem na niego ochotę, ale weekend, impreza :rolleyes: ... i obudziłem sie w poniedziałek, po skończonej aukcji :(. Cena niewiele wtedy przekroczyła jak dobrze pamiętam 220 zł. bodajże.

Kupiłem go w zestawie z innymi telefonami.
Edited by danielus2009, 06 January 2012 - 12:37.
Quote

phillix's Photo phillix 06 Jan 2012

Kupiłeś "tak o" normalnie na internecie taki unikatowy telefon? Przecież jak telefon nie został wprowadzony do sprzedaży to jakim cudem go masz? Już nic nie rozumiem..nie możliwe żeby ten telefon kosztował te 220 zł..skoro jest takich tylko kilka na świecie..i w dodatku ma wg mnie dobre parametry.
Quote

Jurij's Photo Jurij 06 Jan 2012

Po prostu ktos sie nie znał i dołożył jako "szrot" do pozostałych :) Nie widzę w tym nic dziwnego ;)
Quote

phillix's Photo phillix 06 Jan 2012

Jestem ciekaw skąd osoba, od której Daniel kupił telefon miała "Paryżaka".
Poczekajmy czy wyjdzie "nasza forumowa" recenzja na jego temat :)
Quote

marmal215's Photo marmal215 06 Jan 2012

Skoro kupiłł z innymi telefonami to myślę że mogło to byc gdzieś z zagranicy, i akurat wśród innych się trafil też ten :)
Quote