Jump to content


Photo

Odzyskiwanie kontaktów


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   piotreksob

piotreksob

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 20 posts
    • Time Online: 9h 49m

Posted 25 August 2013 - 22:59

Cześć, przestał całkowicie reagować dotyk, nie działa kompletnie.
Chcę zrzucić kontakty na komputer, albo chociaz posiadać wgląd do nich, konta Google nie mam więc nie zsynchronizowało.
PC Companion - kiedyś było w nim "backup&restore" ale ktoś mądry od Sony postanowił to zamienić na "Contacts Setup" , a tam nie można najzwyklejszej kopii zrobić. Jakieś pomysły? BEZ ROOTA jestem

  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 25 August 2013 - 23:05

Podłącz myszkę przez USB OTG, zainstaluj apkę My Phone Explorer i za pomocą najnowszego My Phone Explorera 1.84 zrób backup kontaktów :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 26 August 2013 - 08:18

Nie wiem jak w J, ale u siebie mam opcję kopii kontaktów w aplikacji od kontaktów. Więcej > Import / export i kontakty zapisują się na karcie sd albo sim - zależy od wyboru.
  • 0
Posted Image

#4 OFFLINE   piotreksob

piotreksob

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 20 posts
    • Time Online: 9h 49m

Posted 26 August 2013 - 08:31

Jak podłączyć myszkę przez OTG? :) Bo nie wiem niestety co to znaczy :)
phillix:

Rozumiem, ale jak już mówiłem, nie działa dotyk :( absolutnie nie reaguje a na szybko potrzebuje kontakty... Nawet ekranu nie moge odblokować
  • 0

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 26 August 2013 - 15:20

Kupujesz na allegro taką przejściówkę za kilka złotych:

Posted Image

Jeden koniec podpinasz do portu microUSB w telefonie, do usb podpinasz myszkę i operujesz telefonem jak komputerem, tabletem etc. ;) Najlepiej taką małą myszkę od laptopa. Niektóre mogą mieć zbyt duży pobór prądu i wtedy trzeba użyć huba USB z zewnętrznym zasilaniem.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic