Jump to content


Photo

Czym zmienić soft, czy simlock wróci?


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#21 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 26 June 2013 - 21:22

JJpatcherem :P
Nie no na CID 81 nie ma już takiej zabawy jak kiedyś.
Szulik11, jak chcesz się bawić w prawdziwe modyfikacje to sprzedaj tego W995 i kup takiego z CID53 ;) Soft udało się wgrać?
WALKMAN?

Posted Image

#22 OFFLINE   szulik11

szulik11

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 9 posts
    • Time Online: 4h 53m

Posted 26 June 2013 - 22:34

wgrałem ten custom ale seus mi zmienił na ten sam soft co miałem i cały czas mam ten z PLAY co jest wnerwiające czyli r1HA035
  • 0

#23 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 26 June 2013 - 23:33

Po co używasz SEUS'a? Przecież koledzy poradzili Ci wyraźnie - użyj Omniusa i wgraj:

1. Main generic,
2. FS Central Europe
3. CDA Central Europe.

Tylko tyle masz zrobić i będziesz miał czysty soft.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#24 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 27 June 2013 - 07:06

wgrałem ten custom ale..

I tyle miałeś zrobić. Po co się czepiasz SEUSA jak nie wiesz do czego służy. Jak wgrasz czystą cusomizację to zawsze przy aktualizacji wróci brand operatora. Wgraj jeszcze raz customizację którą Ci zapodali Farem lub Omniusem i resztę śmieci usuniesz też Farem. Ścieżki plików też są podane trzeba polukać. A jak nie chcesz się bawić sam to Jurij załatwi to zdalnie za parę groszy łącznie z zaniżeniem cidu.
Jeżeli to nie jest Chińczyk i zechcesz go sprzedać jak radzą Ci niektórzy to daj znać. Masz w ręce jeden z 4 najlepszych telefonów jakie wypuściło SE.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#25 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 27 June 2013 - 14:12

A jak nie chcesz się bawić sam to Jurij załatwi to zdalnie za parę groszy łącznie z zaniżeniem cidu.


Nie przesadzajmy, aż takich mocy nie mam żeby przez internet wylutować komuś układ z płyty głównej, wlutować taki z CID 53 i zaprogramować :D Na A2 zaniżenie CID jest prawie niemożliwe... Nie znam serwisu, który by się tego podjął. Ale wgranie softu jak najbardziej :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#26 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 28 June 2013 - 07:35

Na A2 zaniżenie CID jest prawie niemożliwe...

Nie znaczy niewykonalne. Z tego co wiem Omniusem po wykupieniu logów można to zrobić(bynajmniej kiedyś była taka opcja) :D
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#27 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 28 June 2013 - 08:19

Neron nie wiem gdzie Ty wyczytales cos takiego :o chyba w k800 mozesz sobie cid zanizyc bo w W995 i to 81 zapomnij no chyba ze sie serwisant ze stacja teleportuje na biorko i dokona przeszczepu :P w omniusie jest taka mozliwosc " zastap certyfikat bezpieczenstwa ale maksymalny obslugiwany to 53"
  • 0


0 user(s) are reading this topic