Jump to content


Photo

Nie włącza się....


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 11 November 2012 - 10:32

Wczoraj mój Vivaz Pro sygnalizował mi rozładowaną baterię, także podłączyłem go pod ładowarkę (ok. godz. 16). Przeleżał tak do 21-22, wtedy go odłączyłem, próbuję włączyć i zero reakcji na włącznik. Więc wyjąłem baterię na 15 sekund, włożyłem - dalej nic. Tak więc wyjąłem baterię, karty pamięci i SIM i położyłem na szafce na całą noc. Dziś rano się budzę, wkładam baterię i telefon się włącza, jednak po chwili monit "Bateria rozładowana" i się wyłączył. Także znów podłączam do ładowarki, pojawia się biały ekran SONY ERICSSON i ikona ładowania. Zostawiam go tak, po godzinie klikam na przycisk MENU, jednak żadnej rekakcji, próbuję włączyć i znów nic.
Podłączyłem pod SEUSa, po ok. 20s telefon się włącza, biały ekran, ładowanie baterii, jest w SEUSie wykrywany. Jednak aby wgrać softa muszę go odłączyć, następnie włączyć, a tego już zrobić się nie da.

Wydawałoby się, że telefon nie reaguje na włącznik, ale jak jest podpięty pod USB i się ładuję i przytrzymam włącznik, to telefon się wyłącza.

Ktoś ma jakieś pomysły, co nagle mogło się stać?


EDiT: Podłączam w trybie Napraw Telefon z wciśniętą zieloną słuchawką i niestety telefon nie jest wykrywany... Po 20-25s włącza się jakby było normalnie podpięty pod kompa (biały ekran, ładowanie)

EDiT2: Udało mi się na chwilę włączyć tel do ekranu głównego i o dziwo bateria jest całkowicie rozładowana...

Edited by marmal215, 11 November 2012 - 10:42.

  • 0

DENON DJ


#2 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 11 November 2012 - 10:52

Według mnie bateria się całkowicie rozładowała, może już zużyta :P Sprawdź jeśli masz możliwość na innej baterii albo podłącz ewentualnie pod inna ładowarkę.
WALKMAN?

Posted Image

#3 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 11 November 2012 - 11:12

Bateria wprawdzie noname, ale nówka i działała do wczoraj dobrze, nieźle trzymała prąd. Nagle by się coś z nią stało?
Ale to chyba faktycznie jej wina. Udało mi się włączyć telefon, od pół godziny leży podpięty pod USB i nadal bateria pusta. Chyba jutro się przejdę i kupię nową...
  • 0

DENON DJ


#4 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 11 November 2012 - 12:55

To wszystko wyjaśnia :D Wiesz, noname nówki mogą ci działać i rok a mogą ci się popsuć od razu :P Kup sobie nawet używaną ale oryginalną ;)

Edited by not found, 11 November 2012 - 15:31.

WALKMAN?

Posted Image

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 11 November 2012 - 16:20

Baterie no name to zabójcy telefonów... Puści nie takie napięcie co trzeba, wyleje się i po telefonie... Oryginalne baterie są tak tanie, że naprawdę nie warto ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic