Jump to content


Photo

Nie włączająca się x10-tka.


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#21 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 04 September 2012 - 17:28

No to chodzisz do złego serwisu jeśli według nich zapach spalenizny z telefonu jest spowodowany wersją androida :lol: Wybierz się do innego serwisu i od razu powiedz im jak ma się sprawa z telefonem :)
WALKMAN?

Posted Image

#22 OFFLINE   Karolaaa

Karolaaa

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 12 posts
    • Time Online: 4h 14m

Posted 05 September 2012 - 17:41

Wiem, że to śmieszne ale on miał go rozkręcić i obejrzeć, przyszłam następnego dnia do niego a on tekst, że zmienił mi androida, a po zapytaniu dlaczego śmierdziało (krótko mówiąc) stwierdził, że to pewnie baterii wina ale na nic moje komentarze, w innych serwisach w moim mieście wszyscy zawalają na system, chyba nie umieją nic więcej..
  • 0

#23 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 05 September 2012 - 17:46

Dokładnie, zawsze tak robią. Jeśli nie umieją naprawiać hardware to zwalają na system. Mówię ci, przejdź się do dobrego serwisu albo poproś kogoś znajomego żeby ci zaniósł telefon :)
WALKMAN?

Posted Image

#24 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 05 September 2012 - 19:32

Właśnie też obstawiałam tak, może bardziej Ram niż procesor bo przy bardziej wymagających rzeczach on padał. Trzeba się chyba do większego miasta wybrać bo w takich małych to tylko na system zganiają..


Łódź nie jest wcale małym miastem które przejeżdża się całe przez około 10-20 minut choćby rowerem, serwisów w Łodzi jest naprawdę dużo tylko wiadomo są te lepsze i te gorsze które np. nie wykonują napraw hardware. Na cse był taki fajny dział w którym można było się wypowiedzieć w sprawie serwisów pozytywnie lub negatywnie w danym województwie naszego kraju co akurat była bardzo przydatne
  • 0

#25 OFFLINE   Karolaaa

Karolaaa

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 12 posts
    • Time Online: 4h 14m

Posted 05 September 2012 - 20:19

Jestem z okolic Łodzi ale mam tak tylko wpisane, Łodzi nie znam dobrze, wiem tylko jak do Manufaktury dojechać i na Piotrkowską, ot cała moja wiedza, dlatego chodzę do miejscowych.
  • 0

#26 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 05 September 2012 - 20:37

No to przejdź się po Piotrkowskiej, na pewno na jakiś serwis trafisz :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#27 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 05 September 2012 - 21:05

Jestem z okolic Łodzi ale mam tak tylko wpisane, Łodzi nie znam dobrze, wiem tylko jak do Manufaktury dojechać i na Piotrkowską, ot cała moja wiedza, dlatego chodzę do miejscowych.


Aha chyba że tak ;) , ja też kiedyś miałem słabą orientację w tym mieście, ale teraz już jest dużo lepiej. Jurij ma rację na samej Piotrkowskiej zaczynając od Placu Wolności jest kilkanaście jak nie kilkadziesiąt serwisów/komisów GSM wiem bo to tam się zaczęły moje wycieczki w poszukiwaniu zwykłej Neo
  • 0


0 user(s) are reading this topic