Jump to content


Photo

Gdzie jest dziecko


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   Deleted 2

Deleted 2

    Banned

  • Banned
  • 48 posts

Posted 20 September 2011 - 14:05

Usługa adresowana jest do wszystkich, którzy chcieliby uzyskać informację o miejscu przebywania ich najbliższych czy przyjaciół. Ze względu na wykorzystanie technologii GSM jest to usługa dostępna dla każdego posiadającego telefon komórkowy, który jest niezbędny do ustalenia pozycji oraz dostęp do Internetu, by można było na mapie obejrzeć wynik lokalizacji.
Zapewniamy pełne bezpieczeństwo danych lokalizacyjnych, Dostęp wymaga autoryzacji, Rodzic zawsze może zrezygnować z korzystania z usługi, wtedy historia lokalizacji zostanie usunięta, Lokalizacja Dziecka jest możliwa po udzieleniu zgody na korzystanie z usługi oraz przez wskazanie Rodzica. Udzieloną zgodę można łatwo wycofać. Dostępna jest również informacja o Rodzicach posiadających uprawnienia do lokalizacji danego Dziecka.
Nie musisz mieć własnego komputera, aplikacja nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, dostęp następuje przez bezpieczne połączenie ze stroną WWW usługi. Z tego względu możesz sprawdzić pozycję swoich najbliższych, niezależnie od tego czy jesteś w domu, u znajomych czy w pracy. Lokalizujemy telefony największych polskich sieci: Plus, Simplus, MixPlus, T-Mobile, Tak Tak z T-Mobile na kartę, Mix, Heyah, Orange, Orange Mix, Orange GO, Orange Music oraz Orange POP.
Koszty usługi skalkulowane są na kieszeń każdego Rodzica. Rejestracja jest całkowicie darmowa, pozostają tylko opłaty za zlecane lokalizacje. Cena uzależniona jest od ilości zamawianych lokalizacji oraz tego, czy jest to doładowanie jednorazowe, czy cykliczne. Aktualnie płatności realizowane są za pomocą SMS, ale już niedługo zostanie dodana możliwość płacenia przez Internet.
Link do strony

Please Login or Register to see this Hidden Content


Dobre do pilnowania nie tylko naszych pociech.

#2 OFFLINE   Adogard

Adogard

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 530 posts
    • Time Online: 14d 14h 31m

Posted 20 September 2011 - 14:56

Kapitalna prawa :D Własnie wyszpiegowałem laske ze siedzi w domu i sie uczy ^^
  • 0
W995 forever

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 20 September 2011 - 15:07

Permanentna inwigilacja :mellow: To w ogóle jest zgodne z prawem? Wydawało mi się, że tylko policja i ważniejsze organy ścigania mogą mieć dostęp do tego typu usług :blink: No to się zacznie szpiegowanie na szeroką skalę... A jak przyjdzie co do czego i trzeba będzie zlokalizować skradziony telefon, to pewnie będą jak zwykle bezradni :P Dla rodziców to może i fajna sprawa a ceny przystępne :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   Adogard

Adogard

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 530 posts
    • Time Online: 14d 14h 31m

Posted 20 September 2011 - 15:32

Sprawdziłem i działa jak talala :D chyba za to sie nie placi? O.o???

To sie pobawiłem... 3 razy mozna sprawdzic a potem:


Brak środków do realizacji pomiarów.
Aby uzupełnić środki wyślij SMS o treści KUP na jeden z numerów:
71718 - + 1 lokalizacja; koszt 1,23 zł z VAT,
75718 - + 8 lokalizacji; koszt 6,15 zł z VAT,
79718 - + 15 lokalizacji; koszt 11,07 zł z VAT

Edited by Adogard, 20 September 2011 - 15:32.

  • 0
W995 forever

#5 OFFLINE   Deleted 2

Deleted 2

    Banned

  • Banned
  • 48 posts

Posted 20 September 2011 - 17:17

to lepiej nikonu do rąk telefonu nie dawać ;)

#6 OFFLINE   NightRider

NightRider

    Master Of Darkness

  • User
  • 120 posts
    • Time Online: 11d 12h 22m

Posted 21 September 2011 - 02:37

Dobra sprawa ale jeżeli będzie to wykorzystywane we właściwy sposób bo jakby nie było taka możliwość może nawet komuś uratować życie ale i może komuś bardzo zaszkodzić dlatego powinna być dużo trudniejsza autoryzacja np. w formie pisemnego wniosku w salonie operatora, a nie, że można komuś takie coś aktywować biorąc na chwilę telefon :blink:
Na szczęście mnie to nie dotyczy - jak to dobrze, że mam Playa :D
  • 0

Posted Image



0 user(s) are reading this topic