Jump to content


Photo

Arc vs I9100


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   Gracjan44

Gracjan44

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 45 posts
    • Time Online: 7d 7h 14m

Posted 16 September 2011 - 20:23

Witam, chodzę z myślą zmiany telefonu w grę wchodzi sony ericsson Arc oraz samsung galaxy s II. Obecnie mam N8, wcześniej miałem każdego topowego sony ericssona z serii Cyber shot i dlatego priorytetem jest aparat, rok temu kupiłem X10 ze względu na androida bajery szmery itp, ale po kilku dniach płakać mi się chciała normalnie bo ten telefon był dla mnie dnem i dlatego teraz boje się kupić jakiegoś andka. Arc wszystko fajnie, matryca exmor, design bardziej mi się podoba i ma na dole te klawisze zwykłe, nie dotykowe jak w samsungu, cena mniejsza od samsunga, i9100 topowy model, chorowałem kiedyś na sgs, tu znów cena wyższa, ale wsparcie producenta powala, jakość wyświetlacza. Tak jak mówiłem priorytetem są zdjęcia, wiem że nie będzie to super jakość, ale żeby tekstu lub na makro dało się zrobić ładne zdjęcia, nie zależy mi na ilości procesorów, żeby telefon się nie psuł, będzie napewno na gwarancji ale nie chce pół życia spędzić na użeranie się w serwisie, wiem że w arc pęka obudowa ale to nie problem w sumie, androidy 2.3 w obu telefonach mi starczą, muzyki nie słucham. Więc co bardziej polecacie? nie chodzi mi o opinie bierz samsunga bo ktoś sobie przeczytał że to mega wypas telefon, chce opinii kogoś kto miał styczność z tymi modelami.
  • 0

#2 OFFLINE   Gracjan44

Gracjan44

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 45 posts
    • Time Online: 7d 7h 14m

Posted 16 September 2011 - 20:53

No nie pali się ;) jak coś będzie ciekawego to mogę poczekać, fajnie gdyby ray była następcą arca.
  • 0


0 user(s) are reading this topic