Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Prośba o pomoc z motywem


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 OFFLINE   xdidiax

xdidiax

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 11h 35m

Posted 04 November 2013 - 17:46

Witam, od tygodnia już próbuje coś zdziałać z motywem żeby działał na moim hazelu i nic, już nawet szukałem takich ikon jak w nim żeby wgrać przez fara i też niemogę znaleść a telefon pokazuje mi że motyw jest uszkodzony natomiast creator theme ze też jakieś błędy.
Kto mi go zrobi aby działały te ikonki pod hazel-a bo bardzo mi się podobaja.... Z góry dzięki ;)
Motyw w internecie nosi nazwę HTC_home_nature
ps. sciągłem już z wielu stron ten motyw też i to samo tzn te same błedy i w kreatorze i na telefonie.

Attached Files


  • 0

#2 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 04 November 2013 - 19:16

Cześć. No to się praktycznie zawsze wyświetla, po prostu dajesz 'Yes'. Zobacz, tam masz na przykład 'Media_walkman_icon', bo motyw jest pod W910 a w Hazelu nie masz Walkmana więc Ci to nie zadziała.

Odpaliłem motyw na T707 i normalnie się ustawia.

Edited by not found, 04 November 2013 - 19:24.

WALKMAN?

Posted Image

#3 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 04 November 2013 - 21:37

Dla pewności możesz jeszcze zmienić w prawym górnym rogu model na Hazel bo jest chyba jakiś problem, że db3350 ma nowszą wersję motywów (?). Potem oczywiście zapisujesz i wgrywasz :)
Posted Image

#4 OFFLINE   xdidiax

xdidiax

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 11h 35m

Posted 04 November 2013 - 22:09

bartolinio3> Cały problem w tym że jak zmienie na hazel w creator to wszystko się wgrywa i rusza na hazel-u, wszystko oprócz ikon bo zostaja stare :/ a właśnie najbardziej mi się te ikonki podobają :/
może zapytam inaczek bo tez szukałem w google i brak jednoznacznej odpowiedzi: Jakiś poradnik jak wyciągnąć np ikony z tego motywu.... da się??

Edited by xdidiax, 04 November 2013 - 22:28.

  • 0

#5 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 04 November 2013 - 22:32

Ikony... Chodzi ci o ikony menu? Jeśli tak, to jest to flash menu i do jego wgrania będziesz już musiał użyć FARa
Posted Image

#6 OFFLINE   xdidiax

xdidiax

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 11h 35m

Posted 05 November 2013 - 00:07

ok wszystko rozumiem tylko czy z tego tematu co załączyłem idzie wyciągnąć te ikonki co w nim są? tzn z pliku .thm czy idzie wyciągnąć ikonki

ok udało mi się wgrać te ikonki znalazłem plik swf wgrałem go farem a temat do tematów, wszystkie ikonki mam oprócz ikony kalendarza :/
  • 0

#7 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 05 November 2013 - 00:36

Wgraj sobie takie: Attached File  MENU.rar   7.54K   1 downloads menu do tpa/preset/system/menu. Może wtedy zaskoczy :)
Posted Image

#8 OFFLINE   xdidiax

xdidiax

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 11h 35m

Posted 05 November 2013 - 02:00

bardzo dziękuję za pomoc ;)))) udało się
aha zamiast kalendarza mam gry czyli kalendarza już niebede miał? ( to tylko retoryczne pytanie bo niemusze go mieć tylko pytam czy gdzieś indziej mam go szukać?)
Jeszcze raz dziękuję wszystkie ikonki teraz są :))))
ps. motyw musiałem przerobić w se creator i wybrać model hazel bo inaczej też by niedziałał, to tylko dla przyszłch problemów jakby ktoś miał ;)
  • 0

#9 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 05 November 2013 - 07:35

Jak dobrze pamiętam to kalendarz dodałem do organizera. Jeśli go tam nie ma, to daj znać - wrzucę poprawioną wersję :)
Posted Image

#10 OFFLINE   xdidiax

xdidiax

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 11h 35m

Posted 05 November 2013 - 21:00

no niema w organizerze..... dzieki ;)
  • 0

#11 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 06 November 2013 - 01:35

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Posted Image


0 user(s) are reading this topic