Jump to content


Photo

Co wybrać z tej trójki


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#21 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 25 September 2013 - 19:00

Kumpel nie zna się zbytnio na telefonach i używa neo v od roku. Nie czyści danych, karta 8gb zawalona darmowymi grami. Totalny syf. Stockowy ICS, aplikacje (w tym FB) stockowe widoczne jako uruchomione i RAM nie spada poniżej 100mb i telefon działa płynie. Cud?
Off topic się robi.
Podsumowuję: 512mb spokojnie wystarczy i xperia z 2011 roku (arc, ew neo) byłaby dobrym wyborem. Do tego duże wsparcie.
  • 0
Posted Image

#22 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 25 September 2013 - 19:54

Duże wsparcie jedynie developerów ,bo sony wypięło się tyłkiem do xperii 2011,bo niby za słabe na 4.1 i wyżej...
  • 0

#23 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 25 September 2013 - 20:06

Ściąg i zainstaluj koledze "Clean Master" i będzie szczęśliwy. Ze swojej strony polecam ARCA kupiłem jednego, drugiego licytuję. Po zmianie softu itp. będzie wystawiony dalej. Jak napisałem wyżej:ARC jeden z lepszych smartfonów SE nie mylić z Sonym(co model to większa porażka!")

Duże wsparcie jedynie developerów ,bo sony wypięło się tyłkiem do xperii 2011,bo niby za słabe na 4.1 i wyżej..

Nie przesadzaj! Fakt jest faktem, że JB to jest totalna porażka! niedopracowany i wiele więcej można o tym pisać!!!
Mając model SE z 2011 można sie czuć szczęśliwcem. Na pewno już nie kupię Sonego(chociaż SE mam ze 4 modele począwszy od K800 na Arc-u koniec) tjw. Sony co model to większe g......o! Popatrz na te aukcje co wstawiłem.
Właśnie kupiłem Arca za 375pln. z półroczna gwarancją. Już jutro będzie wystawiony(chociaż jeszcze go nie mam) od tej ceny co kupiłem. Wszystko wyczyszczone, nowy room itp.jak chcesz to się odezwij na PW.

Edited by neron, 25 September 2013 - 20:30.

  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#24 OFFLINE   sonyman

sonyman

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 335 posts
    • Time Online: 13d 1h 52m

Posted 27 September 2013 - 11:33

No ale nie czyni to faktu ze arc jest słabszy od samsunga. Zreszta zadajesz pytanie na forum se i tutaj kazdy bedzie zachwalał ta marke, zadaj na forum przeznacoznym androidowi i tam poczytaj, tutaj fanboy bedzie bronił jak lwica
  • 0
Posted Image
Posted Image
Posted Image


0 user(s) are reading this topic