←  Xperia arc S

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Problem z freezem tel

Locked

racuch8's Photo racuch8 22 Jul 2013

Witam chcialem dzis wgrac sobie roma po cwm ale cos poszlo chyba nie tak, po rebootcie tel wisi mi po napisie Sony Ericsson Posted Image
BL Zablokowany
Android 234 GB
Wczesniejszy rom i kernel orginalny Orange...
Help....
Dodam ze chyba rom byl z 4.0.4 ;)

Dziala mi tylko cwm a tak to lipa, co moge teraz uczynic ?? Pod PCC i SEUS nie widzi tel Posted Image
Quote

Jurij's Photo Jurij 22 Jul 2013

A S1Tool go identyfikuje? Spróbuj wgrać soft s1toolem lub flashtoolem. Jeśli nadal go nie wykryje, to czeka Cię naprawa boxem po testpoincie. Jeśli nie uda Ci się go połączyć, to zapraszam na gg: 1793684 lub czat skype: gen.jurij ;)
Quote

timmi's Photo timmi 22 Jul 2013

Spokojnie nie raz mi stanął (telefon) na logu na SE/SONY i wystarczyło wgrać na nowo soft.Uzyj S1toola albo flashtoola.Sterowniki dla pewności www.sony.yt/files/getdownload/3926-gordons-gate-flash-driver/ instrukcja: http://sony.yt/topic...stemem-android/ . A i jaki rom chcesz ICS czy GB póki co telefon trzeba postawić "na nogi" a potem zabawę z modowaniem. Jak coś to wybierz sobie z tego coś.(4.1b.0.587 to ICS najnowszy a 4.0.2.a.0.42/0.62 to GB)

Quote

racuch8's Photo racuch8 23 Jul 2013

Udalo mi się flashtoolem dzięki :)
Quote

not found's Photo not found 23 Jul 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked