Jump to content


Photo

Jak połączyć nielimitowane smsy do plusa i tanie rozmowy?


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 29 June 2013 - 12:41

cześć,
dziś wyjeżdżam na obóz i potrzebowałbym szybkiej pomocy. mam plusa na kartę i aktywowaną usługę Nielimitowane SMSy do Plusa za 39gr/dzień i chciałbym sobie jeszcze aktywować wybrany numer do plusa albo mieć tanie rozmowy. znalazłem usługę 29groszy za całą rozmowę, ale gdy chcę ją aktywować, to przychodzi mi sms, że Nielimitowane SMSy są aktywne. Wychodzi na to, że mogę wybrać to albo to.
Poszukałem jeszcze informacji o wybranym numerze i znalazłem dwie oferty:

Please Login or Register to see this Hidden Content


5 osób za darmo i kosztuje 5zł/miesiąc.
oraz to:

Please Login or Register to see this Hidden Content


1 numer i za darmo dzwonienie i smsy za 10zł/miesiąc.
W sumie piszę i dzwonię do jednej osoby z plusa. Zależy mi i na smsach do plusa i na rozmowach i żeby też wyszło jak najtaniej :(
proszę o szybką pomoc.
Pozdro
  • 0
Posted Image

#2 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 3d 12h 6m

Posted 29 June 2013 - 13:01

Może zmień taryfę na Więcej do .....? Tam jest plan/taryfa Więcej w plusie.Za doładowanie raz na miesiąc 50 zł masz nielimitowane rozmowy i sms w plusie a do innych 29gr. Ogólnie zmiana taryfy to kod- *147*17#połączenie. koszt zmiany to 3zł.

Są jeszcze usługi dodatkowe w tych taryfach np jak byś brał więcej do wszystkich to zależności od doładowania masz różne stawki, a dzięki tym usługą dodatkowym masz bezpłatny nr w plusie za 10zł na 30 dni.
  • 0
Od E przez SE do S

#3 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 29 June 2013 - 13:11

ja ostatnio doładowałem już konto i na razie nie potrzebuję :( to może lepiej zrezygnować z nielimitowanych do plusa za 39gr/dzień i wziąć 1 numer i za darmo dzwonienie i smsy za 10zł/miesiąc?
  • 0
Posted Image


0 user(s) are reading this topic