Jump to content


Photo

Czarny ekran w telefonie


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   Bojarow

Bojarow

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 1h 22m

Posted 03 June 2013 - 19:08

Witam , mam bardzo mały problem z moim Hazelem , kilkanaście dni temu padła mi chyba taśma i byłem w serwisie zapytać się co z nim jest tak. Gdy powiedzieli mi że padła taśma to zakupiłem oryginalną taśmę i wymieniłem samemu i gdy włączyłem telefon nagle pojawił się czarny wyświetlacz. Podświetlenie klawiaturki działa jak i jest wibracja. Telefon wykrywa na komputerze i ponowne wgrywanie softu nic nie daje. Tak więc poszedłem do serwisu i znów z pytaniem co jest w nim nie tak a oni mi powiedzieli że telefonu już się nie opłaca robić i nadaję się do wyrzucenia... Proponowali mi odkupienie go za cenę mojej nowej taśmy za którą dałem 40zł. Nie wiem co robić, może to wyświetlacz ale przecież wcześniej chodził normalnie i nie wierze że mógłby się spalić czy coś.. Może ktoś mi pomoże i doradzi czy da się z nim coś zrobić czy nie. Pozdrawiam.

Zauważyłem że od końcówek na wyświetlaczu ( tych styków) zrobiło się coś czarnego tak jak rdza.. wcześniej tego nie było nie wiem jakim cudem i od czego. Czy może od tego wyświetlacz nie działa

Edited by Bojarow, 03 June 2013 - 19:11.

  • 0

#2 OFFLINE   pczopor

pczopor

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 23 posts
    • Time Online: 2d 11h 35m

Posted 03 June 2013 - 20:05

Przeczyść te styki jak się da i jak nic nie pomoże to idź do innego serwisu GSM, niech oni sprawdzą.
  • 0

#3 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 03 June 2013 - 20:42

Po pierwsze zmień serwis, jak kolega wyżej pisze. Pewnie zauważyli usterke łatwą do usunięcia i szybki zarobek :)
Przeglądnij dokładnie okolice złącza wyświetlacza, przeczyść delikatnie. Jeśli możesz zrób dobre zdjęcie i wstaw tutaj
  • 0


0 user(s) are reading this topic