Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Elfy odmawiają posłuszeństwa


  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 12 March 2013 - 13:15

Witam :)
Przeglądając zasoby kompa trafiłem na elfy :) Pomyślałem zaaplikuję parę do Cyndi.
Elfpack, lib, dyncosta wgrałem należycie co trzeba było w odpowiednie miejsca wgrałem pragne odpalic jednego i co widze - reset. Ktoś może coś zaradzić?? Instalowałem i Tartesa packa i jakiegos innego :P Reszta zgodna też w zasadzie. Kiedyś już na poprzedniej Cyndi i W610 miałem podobnie z tym, że proste elfy latały jak SS itp. Co do samych elfów jakie chciałem posiadać to na dziś Clear Bass i IMW. No ale reset uniemożliwia korzystanie. Takie pytanie mam jeszcze do dyncosta czy go trzeba przerzucac przez tpa bla bla bla czy MyPhoneExplorer starczy??
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#2 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 15 March 2013 - 07:23

Cześć. Skorzystaj z poradnika jak instalować elfy :) Dyn_const i inne nie ważne czym wrzucasz, oby do dobrych ścieżek.
WALKMAN?

Posted Image

#3 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 16 March 2013 - 14:09

Poradniki nie pomagają za bardzo... Wiesz kilka banalnie prostych załapie ale bookmanager, i bardziej zaawansowane elfy to już klękajcie narody... Ręce mi opadają :/

Teraz mam probem z Tartesem. Wszystko jak należy wgrane a komunikat wyskakuje "Elfpack is turned off..." No elfów nie uruchomię za chiny. Do Tartesa wiem, że nie wgrywa się liba tylko w formacie bin dodaje się go. Ale nic nie zmienia się a i próbowałem wgrać liba setoolem i to samo

Edited by slivka91, 16 March 2013 - 15:08.

  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#4 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 16 March 2013 - 20:05

Ja nigdy nie przepadałem za Tartesem. Sprawdź Bookmanagera którego ja używam, jeśli zatrybi to wiemy, że problem leży po stronie elfów :)
Attached File  BookManager EN-PL6.rar   23.32K   2 downloads
WALKMAN?

Posted Image

#5 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 17 March 2013 - 12:57

A jaki elfpack ogólnie polecałbyś dla W850?? Po tartesie chociaż widzę, że elfpack zainstalowany :P
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#6 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 17 March 2013 - 13:19

Ja zawsze korzystałem z elfpacka den_po i wszystko śmigało. I jak ten elf?
Jak masz zainstalowany to po prostu wykrywa ci rozszerzenie .elf i możesz taki plik uruchomić.
WALKMAN?

Posted Image

#7 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 17 March 2013 - 13:56

Wszystko wykrywa za każdym razem. Uruchomiony ale dalej jak go z menu podrecznego uruchomie to reset. Heap monitor, day of week działają a reszta choćby IMW itp. klęska. Masz może możliwość zapodania twojego elfpacka?? Bo tego to chyba nie miałem. Tartes wyłączony, kolejny nieznanego pochodzenia nie pozwala uruchomic komy a jeszcze dwa kolejne Husseiny resety w większości przypadków.

Zrobione już ale edytory bcfg skin editor nie dzialaja poprawnie... Po włączeniu nic się nie dzieje w edytorach a skin wyskakuje ze musze skd uruchomic ale no nie da rady...


Temat okiełznany - ponownie zainstalowałem Tartesa i problem zniknął działa jak należy z drobnymi mankamentami ale jest dobrze

Temat do zamknięcia

Edited by slivka91, 11 April 2013 - 08:35.

  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image


0 user(s) are reading this topic