Jump to content


Photo

Sony Xperia Tablet Z


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   soniaczW800i

soniaczW800i

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 834 posts
    • Time Online: 41d 21h 44m

Posted 03 March 2013 - 14:32

Premiera nowego Tabletu Sony miała miejsce na CES 2013 w Japonii, ostatnio na MWC 2013 odbyła się premiera na kolejnych światowych rynkach.
 

Nowy Tablet mocno nawiązuję do smartfona Sony również oznaczonego jako Xperia Z. Ten najsmuklejszy na świecie 10 calowy tablet (zaledwie 6,9mm grubości) jest również bardzo lekki co wpływa na wygodne trzymanie w dłoniach. Po mniejszej "Zetce" odziedziczył również kurzo oraz wodoszczelność, co więcej jego obsługa mokrymi palcami jest bardziej wygodna niż w przypadku smartfona.

Wyświetlacz HD Reality Display o rozdzielczości 1920 x 1200 wpierany jest technologią Mobile BRAVIA Engine 2.

Na pokładzie urządzenia gości Android 4.1 Jelly Bean, Tablet napędza szybki czterordzeniowy procesor Qualcomm APQ8064 1,5 GHz, 2GB pamięci RAM.

Urządzenie oprócz wbudowanej pamięci 32 GB posiada LTE, nie zabrakło w nim również czipu NFC. Zdjęcia pozwala nam zrobić dobry aparat o matrycy 8 Mpix z technologią Exmor R for mobile.

Na uwagę zasługują także głośniki i technologia dźwięku S-Force Surround 3D. Ich umiejscowienie na obudowie urządzenia nie jest jednak najlepsze... łatwo je zasłonić ustawiając urządzenie w stacji dokującej lub po prostu trzymając.

W tablecie nie zabrakło trybu baterii STAMINA wydłużającego pracę urządzenia.

Za ultra smukły ważący jedynie 495 g Tablet niestety będziemy musieli zapłacić w granicach 2800zł





Jak Wam się podoba Tablet Z od Sony, zachęcam do dyskusji.

źródło:Spidersweb.pl
  • 3
Potrzebujesz akcesoriów lub części do swojego Sony Ericssona? Pisz na PW z pewnością się dogadamy! (więcej informacji można znaleźć w moich tematach w dziale giełda)

#2 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 03 March 2013 - 14:55

Zaciekawiła mnie jego grubość, to 6,9 mm to naprawdę mało. Pamiętam jak kiedyś wchodził na rynek W890 i jego smukłość robiła wrażenie ale teraz jest jeszcze cieniej ;) Oby obyło się bez wad fabrycznych, jak to miało miejsce z wodoszczelnością w poprzednim tablecie.
WALKMAN?

Posted Image

#3 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 03 March 2013 - 15:00

Cena też wysoka jak do Xperia Z, za ta cenę a nawet taniej można kupić o wiele lepszego ASUS'a Eee Pad Transformer Prime TF201 czy od konkurencji Samsunga ;)
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#4 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 3d 12h 6m

Posted 23 October 2013 - 11:42

Czy jest możliwość wyciągnięcia apk. "telefon" z Sony Z i zamontowania w tablecie tym?

Edited by giantx, 24 October 2013 - 12:40.

  • 0
Od E przez SE do S

#5 OFFLINE   Invar

Invar

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 52 posts
    • Time Online: 4d 1h 51m

Posted 23 October 2013 - 16:46

Czy jest możliwość wyciągnięcia apk telefon z Sony z do zamontowania w tablecie tym?


Polska trudna język... Nic cie nie rozumiem...

Jak mogłeś dostać tytuł autora za najlepszy post czerwca 2013 O.o ?
  • 0

#6 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 3d 12h 6m

Posted 24 October 2013 - 12:38

Pisałem posta na nowym tab. i szybko. Poprawiłem, ale myślę że nadal nie rozumiesz bo celem "twoim" jest nabicie sobie postów wpisami nic nie wnoszącymi do tematu.

Jak coś chcecie wiedzieć na temat tego taba to pytać, odp w nowym filmiku o nim. Dementuje że Zetka nie ma staminy, oraz że głośników wylot łatwo zasłonić. Co do dźwięku to bardzo ładnie "gra" ten tablet na tak smukłą obudowę.
  • 0
Od E przez SE do S


0 user(s) are reading this topic