Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Słuchawki "uniwersalne"


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 16 February 2013 - 19:36

Chcę zakupić słuchawki, które aktualnie będą wykorzystywane z Hazel'em, ale też z odtwarzaczem MP4, czasem z jakimś smartfonem. Także muszą być one uniwersalne, przez które muzyki można słuchać wszędzie. Oczywiście słuchawki tylko dokanałowe.
Myślałem nad:
HPM-77 (do tego dokupić przedłużkę JACK)
MH710
MH810
Tylko w tych ostatnich nie wiem jak jest z kompatybilnością np. z tym Hazel'em. Działają tylko z Xperiami 8/10?

Oczywiście jestem też otwarty na inne firmy.

PS. Słuchawki typu MH610 odpadają, ponieważ nie lubię dużego pałąka przy przetworniku (miejsce, gdzie jest napis SONY ERICSSON). Wolę, jak jest on wąski, krótki jak w HPM-77 czy właśnie MH710.
  • 0

DENON DJ


#2 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 17 February 2013 - 14:03

te ostatnie (MH810) raczej nie zagraja ci pod hazelem czy mp4. HPM-77 wymahaja przedłużki Jack, na dodatek przez to nie będziesz miał mikrofonu czyli pogadasz z nimi przez telefon. czytałem kilka pochlebnych opinii o MH710 i jeśli coś z tej trójki polecić to właśnie je
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#3 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 17 February 2013 - 15:20

Na niektórych stronach jest napisane, że MH810 są kompatybilne z Cedarem. Ale z tego co wyczytałem, potrzebują one dodatkowego zasilania (to są te styki płaskie koło JACKa). I np. X10MP ma takie gniazdo, żeby dodatkowo zasilić słuchawki. Jednak ani Cedar, ani inne telefony z DB3350 nie mają tego złącza, stąd wnioskuję, że nie będą działać.
Zamówiłem MH710. Mogę ich używać normalnie, przez przedłużkę FP>JACK, przez zestaw BT, do MP3 czy kompa.
Temat do zamknięcia.
  • 0

DENON DJ


#4 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 17 February 2013 - 15:22

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
WALKMAN?

Posted Image


0 user(s) are reading this topic